anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przekroczony gabaryt - paczkomat InPost

MAMY ROZWIĄZANIE!
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

Piszę do Pani, Pana w bardzo nietypowej sprawie 😉

@InPost oczekuję na przesyłkę do paczkomatu InPost. Wiem, że mamy weekend, ale miałam już Informację, że w sobotę otrzymam przesyłkę, a z uwagi na limitowany czas odbioru chciałam zerknąć, czy dziś mogę paczkę odebrać.

W statusie zamówienia widnieje zapis "przekroczono gabaryt". Kiedy otrzymam przesyłkę? Czy jej doręczenie do paczkomatu się z tego powodu opóźni?

Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

Wiola
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Agent051
#16 Inspirator#
oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

Dziękuję bardzo za informację. Czy InPost pozyskuje dane do doręczenia od nadawcy, czy mam spodziewać się kontaktu z ich strony?

Jeśli dobrze doczytałam, to sprzedawca wyszedł na transakcji, jak Zabłocki na mydle 😏 245 zł dopłaty to więcej, niż zapłaciłam za kapsułki z kawą 😔

Wiola
oznacz moderatorów
Agent051
#16 Inspirator#

@Wioletta2701 Może nie miał mniejszego kartonu 🤔 😁 Na Allegro chyba te dopłaty są jednak mniejsze, o ile się nie mylę. 

Inpost kontaktował będzie się raczej z Tobą, bo to Ty musisz podać adres dostawy.

oznacz moderatorów
aragil
#15 Entuzjasta#

Jeżeli przesyłka nie mieści się w paczkomacie zazwyczaj inpost prosi sprzedawcę o podanie adresu odbiorcy do doręczenia przez kuriera.

oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

Przed chwilą pracownik InPost zatelefonował na podany numer do zdalnego odbioru przesyłek i kurier paczkę doręczy.

Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam.

Żal mi tylko sprzedawcy, bo będzie musiał zapłacić InPost za nadgabaryt 😔

Dziękuję bardzo za informację 🙂

Wiola
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

no....będzie musiał zapłacić InPost za nadgabaryt i to nie mało . Cóż Wybrałaś przesyłkę jaką oferował . Mógł nadać zwyczjnie --- kurierem zapłaciłby sporo mniej .

oznacz moderatorów