anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przelew wykonany a status na allegro jako nieudany

Szkdnik_1985
#8 Zapaleniec#

Witam , pierwszy raz mam taki problem , zakupiłem przedmiot wykonałem przelew przez swój bank , a na allegro status jako "nieudany" i że mam powtórzyć. Wszedłem na konto bankowe a tam wszystko zrobione , przelew przeszedł na konto z allegro . Co z tym zrobić . 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

Pieniądze z nieudanej płatności wrócą na Twój rachunek po 2-3 dniach roboczych. Tak jak masz w komunikacie - ponów płatność.

oznacz moderatorów

Szkdnik_1985
#8 Zapaleniec#

ok mam nadzieje ze tak będzie  😉 zrobiłem ponownie i przeszło , mam nadzieje że zwrócą pieniądze za pierwszą tranzakcie. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Szkdnik_1985 Spokojnie, wrócą na pewno.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak chcesz kupić to musisz ponowić zakup i powinien dostać status opłaconej i być w zakładce "kupione"Tamta kasa powróci na twoje konto.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przelew poszedł na konto sprzedawcy a nie na konto Allegro.Można powiedzieć że zakup odbył się poza Allegro.Zakup był przez koszyk Allegro?

oznacz moderatorów

Szkdnik_1985
#8 Zapaleniec#

zakup dokonany przez koszyk allegro z przekierowaniem na strone płatności tak jak wielokrotnie robiłem . przelew poszedł na konto allegro . może problemem jest to że w tytule jest tylko połowa nr identyfikatora płatności ?? 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Szkdnik_1985 nie po Twojej stronie nie ma winy . Wszelkie instytucje finansowe oblegane są przez gostków czyhających na łatwy zarobek , jeśli transakcja w którymś momencie staje się zagrożona zostaje przerwana .Chodzi tylko o bezpieczeństwo Twoich środków .Pierwszy przelew na pewno wróci 

 

 

oznacz moderatorów