anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przepraszamy - wystąpił nieoczekiwany błąd

tomek-2875
#7 Wielbiciel#

Witam.

Mój problem trwa już parę dni, chciałem kupić przedmiot na allegro lecz przy rozpoczęciu płatności wywala mi nieoczekiwany błąd. Pierwszy raz się spotykam z takim problemem. Występuje on we wszystkich przeglądarkach, czyściłem ciasteczka i dane - nic nie pomogło. Ponowne zainstalowanie przeglądarek również nie rozwiązuje problemu. Certyfikat witryny jest aktualny. Macie może jakieś sugestie co może być przyczyną? Z góry dziękuje za pomocobraz_2020-12-17_194455.png 

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

LEW433
#21 Demiurg#

@tomek-2875 A to zdjęcie co ma przedstawiać, bo my go nie widzimy.Co to jest "nieoczekiwany błąd"?

oznacz moderatorów

tomek-2875
#7 Wielbiciel#

to zdjęcie to screen ekranu z wycinkiem komunikatu błędu

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@tomek-2875 Na telefonie próbowałeś?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@tomek-2875 Spróbuj na innym komputerze, to prawdopodobnie jakiś problem z systemem.

U mnie wszystko śmiga.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@tomek-2875 Może podaj link co chcesz kupić (ja obiecuje że nie kupię) 😉 Masz problem tylko przy tym jednym zakupie czy wszystkich?

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

tomek-2875
#7 Wielbiciel#

ok podaje linka https://allegro.pl/oferta/dolina-noteci-rafi-mix-smakow-10x1240g-9437389347

problem występuje we wszystkich aukcjach, pojawia się jak tylko zaznaczę opcję paczkomat lub kurier, w tedy pojawia się kursor przy kwocie do zapłaty (takie kręcące kółeczko i bum - przepraszamy wystąpił nieoczekiwany błąd...

innym razem po kliknięciu zamawiam i płacę potrafi ten sam błąd wywalić, niestety dalej nie udaje mi się przejść

oznacz moderatorów

tomek-2875
#7 Wielbiciel#

dodam jeszcze że nie mogę żadnego przedmiotu nawet dodać do koszyka - po prostu nic sie nie dzieje po wciśnięciu (dodaj do koszyka)

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@tomek-2875 U mnie na tej aukcji wszystko działa. Spróbuj na innym urządzeniu.

oznacz moderatorów

tomek-2875
#7 Wielbiciel#

no muszę się przesiąść na laptopa w taki razie, ale coś jest na rzeczy bo inne strony internetowe gdy chce się zalogować np do banku wyskakuje info że strona nie jest bezpieczna itp, być może jakiś błąd. 

chyba najwyzsza pora bootowac system, jeśli ktoś ma jeszcze jakies sugestie to z góry dzięki

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@tomek-2875U mnie także wszystko działa poprawnie. Faktycznie sprawdź na innym komputerze, telefonie. Może coś kliknąłeś niepostrzeżenie blokując możliwość zakupów na Allegro jako strony niezaufanej lub coś w tym rodzaju. przeskanuj komputer.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@tomek-2875 Tak kontrolnie zapytam: czy na kompie, na którym to się dzieje, masz ustawioną prawidłową datę?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@KnowhereChyba nie da się odpalić przeglądarki jak masz niewłaściwą datę, ale nie wiem czy wszystkie przeglądarki lub sam system działa.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ZibiK30 A to niby czemu miałoby się nie dać? A jak sobie zdechnie CR2032 na mobo, to co wtedy się dzieje?😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Knowhere Nie można ustawić na automatyczną?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@LEW433 Można (nawet w systemie jest ustawiona automatyczna synchronizacja czasu), tyle że przy zbyt dużej różnicy czasu windows potrafi dostać głupawki i w efekcie nie zsynchronizować czasu ze wskazanym serwerem.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli głupawki są przez źle ustawiony czas!!!😁

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Knowhere Mam starego lapka, bateria działa tylko na prądzie a bateria z biosa jest chyba end. Jak nie jest przez dłuższy czas podłączony do prądu to po uruchomieniu mam reset biosa i data jest stara, przy próbie uruchomienia przeglądarki wyskakuje błąd daty a przeglądarka się nie chce uruchomić do póki nie ustawie daty

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ZibiK30 Baterię w biosie da się wymienić.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@LEW433 Da się, ale w sporej części lapków bateria nie jest na wierzchu i trzeba je "pruć".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów