anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka Allegro One box

Client:38799014
#2 Obserwator#

Dzień dobry, zamawiałam paczkę z przesyłką do paczkomatu Allegro One Box  8 września. Dziś, czyli 14.09, dostałam na maila informację, że paczka zostanie dostarczona przez kuriera DPD, po czym po kilku godzinach dostałam następnego maila z informacją, że paczka została odebrana a ja nawet nie dostałam żadnego smsa z kodem odbioru ani nic takiego. Co mam zrobić w takiej sytuacji? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:38799014 podaj mi proszę numer zamówienia, którego dotyczy ta sytuacja.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:38799014
#2 Obserwator#

e54d5581-4e68-11ee-9400-3324d1c6970f

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:38799014 dziękuję. Z danych z naszego systemu wynika, że ta przesyłka została odebrana dziś z automatu Allegro One przy ul. Powstańców Warszawy 35, o godz. 15:06. Jeśli to nie Ty, porozmawiaj proszę ze swoimi domownikami, być może ktoś odebrał ją dla Ciebie. Jeśli nie, wyślij proszę do nas zgłoszenie przez ten formularz kontaktowy, zweryfikujemy dokładnie tę sytuację. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:38799014
#2 Obserwator#

Sprzedający poinformował mnie, że wysłał mi paczkę poprzez kuriera DPD, a nie Allegro One Box, bo powiedział, że on nie ma tego w pobliżu, ale taką możliwość wysyłki uzupełnia.

Niestety, paczka zaginęła, informacja jest, że została dostarczona, a ja jej na oczy nie widziałam...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:38799014 napisz proszę do nas przez formularz kontaktowy, który wskazałam. Z naszego systemu jasno wynika, że paczka została nadana również do Allegro One Box i ktoś ją odebrał, więc tę sytuację musimy wyjaśnić. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów