anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka bez możliwości śledzenia

MAMY ROZWIĄZANIE!
AsiuIka
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, piszę, ponieważ zakupiłam produkt, w którym nie ma możliwości śledzenia przesyłki - do tego sprzedawca usunął sklep. Nie odpisuje mi na wiadomości z prośbą o numer przesyłki. Nic już nie ma w ofercie. Obawiam się, że trafiłam na oszustwo. 

Z tego co widzę, firma jest z Chin, czyli przesyłka może jeszcze iść. Tak czy siak czuje jakiś niepokój. W razie czego jak mogę prosić o zwrot pieniedzy jeśli faktycznie nie przyjdzie przesyłka? 

Rzadko kiedy robie zakupy przez allegro, więc nie ogarniam za bardzo sporów itp. 

Z gory dziekuje za informację. 

 

Screenshot_20240102_153306_Allegro.jpg

Screenshot_20240102_153319_Allegro.jpg

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AsiuIka na razie nie masz powodów do niepokoju, bo mimo, że sprzedający ma w tej chwili zawieszone konto przewidywany czas dostawy Twojego zakupu to 19.01.2024 - 23.01.2024. Jeśli po tej dacie sytuacja się nie zmieni, możesz rozpocząć dyskusję z tym sprzedającym i poprosić go o wyjaśnienie sprawy. Sprzedawca ma wówczas 24 godziny na odpowiedź, a jeśli tego nie zrobi, będziesz mogła poprosić Allegro o wsparcie. Na ten moment nie masz się czego obawiać, dokonałaś zakupu na Allegro, więc nie zostawimy Cię bez pomocy. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
AsiuIka
#7 Wielbiciel#

Dziękuję pięknie za informację! Trochę odetchnęłam z ulga 🙂 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AsiuIka i bardzo dobrze. Tak jak pisałam wcześniej jeśli sytuacja nie zmieni się po 23.01.2024 r. możesz napisać też tutaj, pomożemy i wskażemy co dalej 🙂 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów