anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka

MAMY ROZWIĄZANIE!
43867450
#7 Wielbiciel#

Witam przez pomyłkę dwa razy kupiłam ten sam produkt od sprzedającego. Nie idzie go usunąć a sprzedający nie odpowiada. Przesyłka jest za pobraniem, więc dla mnie nie problem ale po co ma dwa razy wysyłać to samo. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
kostas11
#21 Demiurg#

Jak dla Ciebie to nie problem, jak wyśle masz obowiązek odebrać obydwie, zawarta umowa kupna jest wiążąca, oczywiście możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny jesli zakup od firmy, napisz maila że się pomyliłeś wyśle jedną a za drugi wystąpi o zwrot prowizji.

ps. nie da się od tak usunąć umowa pozostaje jedyne co to skasujesz z widocznych zakupów. Pamiętaj że jest wieczór nie wszyscy pracują 24H poczekaj do jutra na pewno opisze 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
exoryna
#14 Krzewiciel#

oczywiście możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny jesli zakup od firmy

Skąd ta wiedza? Nie wiemy czy kupił konsument!

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

W dwóch paczkach, czy w jednej? Wyślij sprzedawcy mailem odstąpienie od umowy za jeden przedmiot. Jeśli jeszcze nie wysłał, wyśle Ci tylko jeden, jeśli już wysłał to odbierz tylko jedną paczkę. Druga wróci do niego i w takiej sytuacji powinieneś mu oddać koszt powrotu jednej przesyłki. Jeśli wszystko w jednej paczce to odbierz, zapłać, potem odeślij jedną rzecz, a sprzedawca zwróci Ci pieniądze.

oznacz moderatorów
43867450
#7 Wielbiciel#

Zostało zamówione dwa razy w osobnych zamówieniach. Został wysłany mu SMS wczoraj szybko gdy tylko się zorientowałam. Przez maila nie szło. Dziękuję za odp. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Rezygnację z zakupu (odstąpienie od umowy) najlepiej wysyłać mailem, wtedy masz potwierdzenie na piśmie.

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@43867450 zdecydowanie, tak jak piszą @xyz96 i @kostas11  🙂 kontaktuj się ze sprzedającym i odstąp od umowy. 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów