anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

przesyłki inpost

gilza344
#7 Wielbiciel#

mam problem z paczkomatami inpost,co rusz umieszczają moje przesyłki w innym paczkomacie nie wtym który jest adresowany tłumacząc że jest pełny ,ja to rozumiem ale dlaczego ostatnią przesyłkę umieszczono wsklepie odzieżowym na osiedlu Zawadzkiego/Szczecin,który jest czynny od godz.10.00-18.00 a ja pracuję od godz.7.00-19.00 muszę się zwolnić z pracy,pytam po co są te paczkomaty.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

pinsplash
#21 Demiurg#

@gilza344 Poproś Sprzedawcę aby za każdym rzem składał reklamację

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@gilza344 Widocznie paczkomaty były pełne, a ten sklep pełni rolę najbliższego POP-u.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

gilza344
#7 Wielbiciel#

w moim pobliżu jest 6 paczkomatów całodobowych i dziwne jest umieszczenie paczki w sklepie który jest czynny od 10.00-18.00 i teraz odbież paczkę pracując od 7.00-19.00.pozdrawiam.

oznacz moderatorów

Aditum
#12 Orędownik#

@gilza344 Widocznie paczkomaty są pełne. To, że jest 6 paczkomatów niczego nie dowodzi. Może być tak, że kurier który doręcza Twoją paczkę do paczkomatu w swoim rejonie ma tylko 1 lub 2 z tych 6 paczkomatów więc kiedy będą pełne idzie do POP-u. To nie jest tak, że on jest złośliwi, nie może przy wolnym paczkomacie zawieść paczek do POP-u. U mnie w Stargardzie miałem taki problem przez 3 miesiące, wysyłali mnie po odbiór do POP-u, który był w garażu w domku jednorodzinnym, w końcu powiększyli paczkomat. Jedynie co możesz zrobić to wybieraj inny paczkomat.

oznacz moderatorów