anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przetrzymywanie środków na koncie PayPo.

grzesiu148
#9 Pomysłodawca#

Trzynastego dnia od otrzymania zwrotu zakupów do  sprzedającego zwrócił mi pieniądze. Trafiły one na konto PayPo   jako nadpłata ponieważ zakup ten został wcześniej spłacony. Pieniądze te są nie do ruszenia. Nie można nimi spłacić np. kolejnych zakupów z odroczoną płatnością. Ponieważ nie mam konta na PayPo, nigdy się tam nie logowałem napisałem do Allegro z prośbą o pomoc jak mogę te pieniądze odzyskać. Odpisali mi, że mam wysłać maila. Tak zrobiłem. Załączyłem historię zakupu i zwrotu pieniędzy. Jakież było moje zdziwienie jak odpisali mi, że owszem pieniądze mi zwrócą ale w ciągi 14 dni. Czyli 13 dni czekałem na zwrot od sprzedającego a teraz mam czekać kolejne 14 / może troszkę mniej, zobaczymy / na zwrot moich pieniędzy z PayPo. Na razie minęło 3 dni i pieniędzy nie odzyskałem. Czy to normalne? Czy tak ma być?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@grzesiu148 Sprawdź dokładnie regulamin Zapłać później, prawdopodobnie jest tam gdzieś zapis o tych 14 dniach.

oznacz moderatorów

grzesiu148
#9 Pomysłodawca#

Nie znam regulaminu. Nie wiem gdzie mam go szukać. Jakby nie patrzeć, jest taki zapis czy go nie ma to uważam, że 14 dni na zwrot to stanowczo za długo . O to prze de wszystkim chodzi. Dodatkowo konsultanci PayPo, no do usłużnych i miłych nie należą. 

oznacz moderatorów

grzesiu148
#9 Pomysłodawca#

Nie da się tego zrozumieć. Allegro kłamie aż się dymi. Co konsultant to inne zdanie. Poprzednio pisali że to Paypo zwraca pieniądze i że wypłata nastąpi w ciagu trzech dni. Mój zwrot przekazali do wypłaty 25 mają. Dzisiaj bo odpisali, że wypłatę zrobi Przelewy 24 i że zwrot nastąpi w ciągu 14 dni. Czyli tak- Zwrot od sprzedającego 13 dni. Pieniądze leżą na koncie zapłać później jako nadpłata kolejne 5 dni. Zwrot nastąpi w ciągu 14 dni. Czyli razem 32 dni. Tyle trzeba czekać na zwrot nadpłaty. Pomyślnie. Czy to nie zakrawa na kpiny z nas. No przecież robią co chcą. Mnie najbardziej wkurzają te **piiip**yczne odpowiedzi konsultantów. Każdy pisze co innego. No dramat. Oby na się nie okazało że te pieniądze gdzieś wcieło. 

oznacz moderatorów