anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przez przypadek wpisalam za duza kwote w licytacji i wygralam. Czy moge zrezygnowac z zakupu?

rainbow20
#7 Wielbiciel#

Przez przypadek wpisalam za duza kwote w licytacji i wygralam. Czy moge  zrezygnować z zakupu

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#

@rainbow20 allegro lokalnie ?  napisz do sprzedawcy że popełniłaś błąd i nie opłacaj, wtedy nie pobiorą opłaty od sprzedawcy i będzie mógł ponownie wystawić.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak licytacja na AL nie opłacisz przez 5 dni i nie dojdzie do zakupu, na zwykłym tak jak w każdym zakupie, od osoby prywatnej, musisz się skontaktować i wyjaśnić, wcześniej mogłeś wysłać prośbę o wycofanie z licytacji.

oznacz moderatorów

rainbow20
#7 Wielbiciel#

Jeśli chce zrezygnować to wyskakuje błąd. To jest firma więc co mogę zrobić? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli firma to możesz zrezygnować z zakupu, odstąp od umowy zakupu, możesz to zrobić w każdy sposób, mailem, przez centrum wiadomości i oczywiście przez zakładkę "Moje zakupy".

oznacz moderatorów

rainbow20
#7 Wielbiciel#

Ok ale muszę to zrobić w jakimś terminie? Póki co napisałam wiadomość ale bez odzewu. Co się stanie gdy nie uiszcze opłaty? 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@rainbow20 Zawsze mnie to ciekawi jak można zrobić taki błąd. Kwotę trzeba potwierdzić 2 razy. Raz > licytuję > dwa > potwierdż kwotę licytacji. Może mi ktoś wytłumaczy jak się robi takie błędy "niechcący"

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Nie żebym była przekonana że to akurat taka sytuacja. Ale różne dziwne rzeczy człowiek robi w pośpiechu z dwójką dzieci wrzeszczących obok xD.

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@Ziolko39 Właśnie, mnie też to ciekawi. Poza tym, kiedy licytujemy, to chyba z zamiarem wygrania, prawda? No, ale jak wiadomo, "przypadki chodzą po ludziach".
Czytałam nawet w Pitavalu warszawskim Stanisława Szenica, jak to wuj zarżnął ciotkę... przez przypadek. 🤣

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@szymela54 Już kika postów było dokładnie na ten sam temat. Wielu juz tak się myliło.

Jak napisał Marek Hłasko : 'Wszystko jest tylko sumą przypadków."

oznacz moderatorów

rainbow20
#7 Wielbiciel#

Dokładnie z dwójka dzieci to fakt do tego 1 min do końca oraz stres i chęć wygraniavi z 23 zrobiło się 223. Myślę, że to nie takie trudne. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@rainbow20 Czyli to było Allegro lokalnie ? 

oznacz moderatorów