anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przywitalnia dla starych wyjadaczy i nowych wilczków, lista łobecności

atarog
#12 Orędownik#

Jak chcecie, możecie zostawić swój ślad. Odcisk palca, dłoni, nosa, ust, byle nie sikać!
Pozdrawia Was czule atarog.

oznacz moderatorów
552 ODPOWIEDZI 552

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@atarog 

Ja tylko chciałem powiedzieć, że kilka osób było tu zanim "nowe" forum trafiło na świat. Byliśmy tu na testach. Złożyliśmy też trochę wniosków i postulatów.

Między innymi fora tematyczne (w tym takie jak dawny DiR, komputery, Film/Książki, Mydelniczka).

Zobaczymy może zdecydują się na ich wprowadzenie 😉

oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

Napiszę wprost Piotrze - wyrosłam z codziennego siedzenia na allegro - było, minęło. Dla Ciebie to może być nadal ciekawy świat, ja znalazłam sobie inny plac zabaw. Allegro samo się nas pozbyło. Czy coś wróci - nie wiem, może się Wam uda przekonać ich do wprowadzenia, choć ja szans na to nie widzę...
Na testach? I wolno Wam o tym mówić? Jak ja kiedyś byłam allecoś tam allegdzieś tam, to podpisałam lojalkę na całe życie...:-)

 

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@atarog Oj tam, wielkie mi testy. Po prostu All wpuściło tutaj najpierw około setki osób. Tydzień wcześniej raptem. Wyłapaliśmy kilka błędów, pośmialiśmy się z Adminów, popisaliśmy o niczym i tyle.  😛

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Bry 🙂

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

O, Wampierz - dzień dobry szanowny Panie:-)

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@atarog A witam uniżenie. Jak miło, że ktoś mnie jeszcze pamięta 😉  A z tym "Nie będę. mam inną piaskownicę i inne zabawki" to ja byłbym ostrożny... Allegro jest jak łażenie po bagnach - wciągające 😛

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

Jestem ostrożna ale... wiem ile mam na głowie:-)
I co jeszcze wcisnę;-P

 

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@atarog  A weś nie marudź, jak jaka baba. Sami se tu mamy siedzieć? 😛

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

beatakacprzak
#8 Zapaleniec#

kurde, no jakoś mnie tutaj przyniosło 🙂 ogarniam, znaczy staram się, te punkty, podpinania i całą szopkę (jakby nie mogli odkopać starego cafe i zrobić jak było kiedyś, jak mówi taki jeden mądry, "lepsze jest wrogiem dobrego"

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Cierpliwości tu trza. I marudzenia nieco. Maciek może się zlituje i ciut to zmieni - o ile będzie taka potrzeba, jak gdzieś tam pisano.. Wiem, że to wygląda jak **piiip** - przynajmniej chwilowo, ale jestę optymistą 😛 Stare cafe nie wróci, ale być może uda się tym razem wypracować jakiś kompromis z All i zrobić z tego czegoś, jakieś miejsce bardziej przyjazne gadactwom wszelkiej maści 😉

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

jasmin76-2009
#9 Pomysłodawca#

Tak cichutkie ale dobitne piiiiip 😃

oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

@Vrykodo rzyci taka robota! Dziś dopiero zauważyłam, że to tu napisałeś. Mało, po napisaniu małpy wcale Cię nie wybiera, dopiero po trzeciej literze wskakujesz.
Co złego było w drzewie?:-D

oznacz moderatorów

Krystian_Elk
#2 Obserwator#

Zamknęli stare dobre cafe, a stworzyli takie badziewie...

 

Jak miś na miarę naszych czasów.

 

Witajcie

oznacz moderatorów

Client:76002865
#8 Zapaleniec#

No

oznacz moderatorów

atjus
#8 Zapaleniec#

Uobecny! /bt

oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

Ten usuń?:-)

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Fajny wątek - miło, że tu jesteście, tylko nie róbcie zbyt dużego bałaganu, bo admini przyjdą i zrobią porządek 😋

bucket.jpeg

 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@cloudcloud To zróbcie nam miejsce dla luźnych pogaduszek i będzie po problemie dla Was i dla nas 😉

A na marginesie - Ty to jakaś nowa jesteś i póki się nie wkupisz w nasze łaski, to ja nie wiem, czy masz tu prawo głosu... 😛

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

To przestrzeń dla Was - wszystkie Wasze sugestie czytamy i bierzemy sobie do serca. Jestem nowa na Gadane, jak my wszyscy 😎, poza tym umówmy się - @msniezek trudno dorównać stażem pracy w Allegro. 

Natomiast, co do łask @Vryko to Wy powinniście się nie nie wkupić, będę bacznie obserwować 👀

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@cloudcloud My już po 15 lat wkupieni w łaski Admiralicji...niektórzy nawet po 20 razy mieli tu bana 😛 Teraz młodzi mają się starać - znaczy Ty także 😉

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów