anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przywitalnia dla starych wyjadaczy i nowych wilczków, lista łobecności

atarog
#12 Orędownik#

Jak chcecie, możecie zostawić swój ślad. Odcisk palca, dłoni, nosa, ust, byle nie sikać!
Pozdrawia Was czule atarog.

oznacz moderatorów
552 ODPOWIEDZI 552

atarog
#12 Orędownik#

@konto zamknięte nie szukam wróżb. Chwilowo nic nie potrzebuję od Maćka. Jak będę potrzebowała urlopu, to poproszę go o wakacje od serwisu. Pokory nie posiadam.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@atarog jak to, nic nie chcesz, przecież cały czas domagasz się drzewa, a to nikt inny, tylko Maciek jest władny zasadzenia go😁

Jeśli chodzi o pokorę, to też jej nie posiadam, wiec możemy się tak łapać za słówka i młócić bez końca, ale to do niczego nie doprowadzi. Stawiam kropkę i kończę temat.

oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

@konto zamknięte nie wiem, czy cały czas się domagam, czy niecały. Bardzo mnie natomiast cieszy, że stawiasz kropkę. I kończysz swój temat. W końcu jesteś w moim poście. Lubię gości, ale preferuję takich, którzy znają zasady dobrego wychowania. Założyłam wątek dla starych cafejkowiczów. I dla nowych bywalców. Po to też, żeby pogadać, podyskutować i pomarudzić, nawet na temat funkcjonalności.
Przeszkadza? To - było miło poznać, dziękuję i do widzenia. Ale niekoniecznie:-D

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte W mojej podstawówce na cały mój rocznik (ok. 120 dzieciaków, bo w całej szkole było ponad 1000 dzieciaków), osoby które można by nazwać dyslektykami, można było policzyć na palcach jednej ręki (i chyba jeszcze wolne palce by zostały). W mojej klasie była dosłownie jedna dziewczyna, która miała problemy z czytaniem prawie do końca podstawówki i zawsze czytanie na głos na lekcjach polskiego strasznie ją stresowało (co było po niej widać).
Dziś natomiast po kilka osób na klasę potrafi mieć papier, że jest dys-, a na wułefie (że tak sobie pozwolę napisać) drugie tyle siedzi na ławce, bo też ma jakiś papier od lekarza, że bardzo się męczy od samego patrzenia (kiedyś, gdy ktoś siedział na ławce, to przeważnie dlatego, że nie miał stroju i nauczyciel zabronił).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ojce powiadali że dysleksję, dziadkowie witką nauczali.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere to ty z wyżu demograficznego jesteś😁

u mnie w podstawówce były ze 3 takie osoby, wszystkie potem poszły do ogólniaków i skończyły studia, jedna jest nawet dyrektorem podstawówki😁 Mi w podstawówce nauczycielka matematyki obniżała oceny bo.....pisałam lewą ręką😂

oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

@br. w tym momencie mnie przeraziliście.
Nie jest normalny. Przepraszam Was. Nie jest.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@atarog  To zależy  jak rozumieć normalność.  Może inaczej:  wkrótce  nawet  czytanie będzie  czymś   niepotrzebnym  podobnie  tak jak tabliczka mnożenia.

Wystarczy kalkulator i ikonki w  smartfonie

Ja  mam nadzieję  tego nie  dożyję ale  to już blisko

oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

@br. raczej nie. Bo dzieciaki jednak czytają i to wcale niemało.
Napiszę Ci za to szczerze, że nie przeszkadza mi, jak dziecko zaczyna przygodę z czytaniem od komiksów. Tak samo nie martwi mnie, że słucha książek a nie je czyta. Osobiście podziwiam ludzi, którzy potrafią słuchać audiobooki. Ja się wyłączam po kwadransie. Czy to ważne jak "czyta"? Czy ważne, że jednak poznaje literaturę?
Ostatnio jak sprawdzałam, to storytel i audioteka mają się świetnie:-) Legimi też. A komiksy - cóż, Azja mangą stoi i czytają nawet bardzo dojrzali:-)

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@atarog Aż mi z tymi oczami przypomniałaś https://youtu.be/vBhKFnHoXp4?t=449 🤣

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

No, to jest kabaret:-D Dziękuję;-)

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

Witaj Agato 

Wybacz, że odgrzewam ten Twój (skądinąd wyborny) kotlet😊, ale jako że to chyba najdłuższy wątek Nowoczesnej Europy😉, uznałam, że mógłby posłużyć zacnemu celowi. Sporo ludzi ten wątek odwiedziło, tak więc sporo z nich dostanie powiadomienie, że "ktoś tu dzisiaj coś" i - mam nadzieję - sporo z nich przeczyta "kto tu co". Czyli w gruncie rzeczy mój post będzie do nich wszystkich. I coś mi mówi, że nie będziesz miała mi tego za złe. Pozdrawiam Cię serdecznie 💚💚💚

Teraz ad meritum:

Moi drodzy,
w dziale "Zaawansowani sprzedawcy" jest taki wątek (dawno temu, w zamierzchłych czasach CafeAllegro, taki wątek byłby podwieszony na każdej z kafejek): Rozwiązano: Prośba o pomoc Allegro i nie tylko - Społeczność Allegro - 163508   
Przeczytajcie, bo warto (chociażby posty autora wątku).
A w sieci jest: https://gazetawroclawska.pl/nocny-pozar-domu-w-borowej-pod-wroclawiem-jedna-osoba-poparzona-rodzina-...
i TOhttps://zrzutka.pl/hsfhzc 

A potem zróbcie z TYM, co chcecie.
Ja już kilka dni temu zrobiłam, co zrobić należało.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie. 

oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

@szymela54  i dobrze zrobiłaś - skoro jest najdłuższy, masa osób weszła, to faktycznie - dostaną powiadomienia, że ktoś, coś... I bardzo dobrze. Pozdrawiam wzajemnie, ślę gorące buziaki i ściskam przy okazji:-)
I niech będzie Agata, choć ja Beata:-) Ale kto by liczył zbędne kalorie i literki:-)
I mam nadzieję, że ta zrzuta dziś osiągnie cel. Niedużo brakuje:-)

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@atarog Beato, dziękuję Ci za przychylność i przepraszam za pomyłkę. Nazwisko znam, imienia nie pamiętałam, a wykombinowałam, że ata to pewnikiem Agata. Wychodzi na to, że z moją pamięcią coś nie halo oraz że kombinatorstwo to nie moja dziedzina :-). Ale pamiętam doskonale Twój nick z DiRu, Mydelniczki, KiKu i (chyba) Filmu. Odbuziaczam się z radością i wzajemnie ściskam 🙂
A co do zrzuty, to ja mam nadzieję że do końca jej trwania, ten założony cel znacznie przekroczy, czego pogorzelcom z całego serca życzę.

oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

To normalne u mnie - zawsze robią ze mnie Agatę. Nie wiem - innych imion nie znają? Kiedyś spytałam kogoś, kto mówi do mnie jedynie Ata - jak ja jego zdaniem mam na imię. I w odpowiedzi otrzymałam masę imion - od Agaty do Honoraty. A Beata nie padła:-) Cóż - siedem dziewcząt z Albatrosa może odetchnąć z ulgą, ta jedyna została zapomniana:-)
I trzymam kciuki za przekroczenie i to znaczne:-) W ludziach siła:-)
Miłego weekendu.

oznacz moderatorów

browzur
#12 Orędownik#

Jeszcze mnie tutaj nie było...dzień dobry😊 Z wzajemnością życzę miłego weekendu. A skoro gdzieś wczoraj obiło mi się o uszy, że na AG rządzą dziewczyny, to tym bardziej mi miło😍 Najwyższa pora wysadzić ze stołków pier2zi6tołków.

oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

@browzur  jakim cudem jeszcze nie było Cię w najdłuższym wątku Nowoczesnej Europy...? Specjalnie założyłam rok temu:-D Dzień dobry, miłego tygodnia życzę:-)

oznacz moderatorów

browzur
#12 Orędownik#

@atarog , bo...się rozkręcam? Czasami milszy jest w uszach dźwięk siedmiu dziewcząt z Albatrosa😀 Wzajemnie wszystkim tu się pojawiającym życzę. Prawie, że wiosenny. Szpaki, skowronki i dzikie gęsi oraz gołębie radośnie wypełniają dotąd puste niebo😃

oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

I jak po dwóch miesiącach? Rozkręciłeś się do końca?:-)

oznacz moderatorów

eveeanime
#12 Orędownik#

witam wszystkich  i dziękuję za pomoc w różnych wątkach👌✌️Ja dopiero zaczynam  ale cieszę się,że jesteście

oznacz moderatorów