anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przywitalnia dla starych wyjadaczy i nowych wilczków, lista łobecności

atarog
#12 Orędownik#

Jak chcecie, możecie zostawić swój ślad. Odcisk palca, dłoni, nosa, ust, byle nie sikać!
Pozdrawia Was czule atarog.

oznacz moderatorów
552 ODPOWIEDZI 552

Remedios2
#9 Pomysłodawca#

@Ditusia🙂

oznacz moderatorów

Ditusia
#9 Pomysłodawca#

Cześć Beatko @Remedios2 🙂

oznacz moderatorów

Remedios2
#9 Pomysłodawca#

Ditusia 🙂 liczę szybko w pamięci, 5 lat? jak Magiel zamknęli?

oznacz moderatorów

Ditusia
#9 Pomysłodawca#

Szmat czasu. Ale ciepło się w serduchu zrobiło na Wasz "widok" 🙂

 

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

W opisie aukcji umieścił tylko wielkimi czerwonymi literami i to dwa razy:

"WYŁĄCZNIE ODBIÓR OSOBISTY NA MARYSINIE",

a i tak baba kupiła i chciała wysyłkę do Szczecina.

Klientka zwróciła mi towar, bo NIE WIEDZIAŁA, że licytuje taki mały. Wymiary podane trzy (!) razy. W tytule, w parametrach i w opisie aukcji, a ona nie widziała. Trzymajcie mnie ludzie, bo wyjdę z siebie. Jak żyć na tym Allegro? Czym się ludzie kierują podczas zakupów?

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@ Ojacię.. 🙂 Bry 🙂

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Ditusia
#9 Pomysłodawca#

Dziwnie trochę bez drzewa ale popróbuję cokolwiek 😉 Nawet sobie nie zdawałam sprawy, że to aż tyle czasu minęło... 🙂

oznacz moderatorów

Ditusia
#9 Pomysłodawca#

Nie uwierzysz pewnie @Vryko ale ostatnio właśnie o Tobie pomyślałam 😄 No, dobra... może nie bezpośrednio o Tobie... raczej o Twoich kotach 😄 Jak się mają sierściuchy?

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@Ditusia Jest ich w sumie nieco więcej - 7 w domu i 4 w warsztacie. Ale że i dom i warsztat inny, teraz się mieszczą bezproblemowo 😉

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Ditusia
#9 Pomysłodawca#

Jakoś te odpowiedzi dziwnie się podpinają... Muszę szukać kto gdzie coś powiedział. Niewygodnie to się czyta. Drzewo, to jednak drzewo 😑

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@Ditusia Ano dziwnie i w sumie to forum to **piiip** (edit - wypipkało mi tu słowo: [edycja] :D). Ja już się nauczyłem, że odpowiadam imiennie - klikając w @ i wybierając nick osoby, której odpowiadam.

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

jasmin76-2009
#9 Pomysłodawca#

Jest totalny magiel datowy 😃.  By to ogarnąć po kolei... nieźle rozmydlone 😂

oznacz moderatorów

Remedios2
#9 Pomysłodawca#

@jasmin76-2009  powiadamia tylko o nowych wpisach, ale żeby temat ogarnąć trzeba szukać 😊

oznacz moderatorów

jasmin76-2009
#9 Pomysłodawca#

@Remedios2  jak wątek ogarnie 600 wpisów  to marnie to widzę. Niektórych to zniechęcić może  i nici z reinkarnacji 😒

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@jasmin76-2009 Pozwolę sobie więc w tym miejscu zacytować @msniezek , który raczył napisać, cytuję: "Zakładam, że docelowo w większości forów wątki nie będą miały więcej niż 20 odpowiedzi (a zazwyczaj pewnie 5-10)  - z wyjątkiem oczywiście nowej wersji Mydelniczki (jeżeli zdecydujemy o jej powstaniu)." Koniec cycatu. Tfu! Cytatu 😛

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Remedios2
#9 Pomysłodawca#

@Vryko po tym cytacie, aż się chce zacytować poetę z zaułku wesołego menela, że jeden planował ... a się ...😊 trzeba nazwać rzeczy po imieniu, jeden zadowolony klient powie drugiemu, natomiast niezadowolony powie 20😊

oznacz moderatorów

jasmin76-2009
#9 Pomysłodawca#

@Vryko Inaczej być  nie może . Pora popracować  nad Nią, Szanowna Admiralicjo. Nie da się jej ogarnąć, zanim dojdę do końca wpisów  to czas mi się  kończy 😃. Pisałam tu o czytaniu  😋. Milego dzionka Wszystkim, ide pracusiować.😊

oznacz moderatorów

Remedios2
#9 Pomysłodawca#

@jasmin76-2009  to się założy nowy, pt.: ciąg dalszy 😊 nie takie cuda się robiło, nie dawali rady usuwać wątków, a bloki szły hurtowo😊

oznacz moderatorów

Ditusia
#9 Pomysłodawca#

Nie ogarniam tego dziwadła. Nic nie jest na swoim miejscu. Przykro mi, idę sobie stąd 😞

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@Ditusia Nie "idę sobie stąd" a morduj Maćka. Może wreszcie coś tu zmieni. Chyba już sam zauważył, że jest lipa z sosną oraz ujnia z patatajnią.

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów