anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przyznano 20 zamiast 200 monet w akcji "200 Monet za pierwsze zakupy na Allegro Biznes"

MAMY ROZWIĄZANIE!
DigitalCraft
#1 Nowicjusz#

Założyłem konto Biznes, dokonałem zakupu za kwotę >400zł opłaciłem na fakturę a dzisiaj wchodzę i mogę odebrać.. 20monet

 

Otrzymałeś 20 Monet. Gratulacje! Monety z akcji - 200 Monet za zakupy w ramach Allegro Biznes trafiły na Twoje konto!

Stan ze strony allegro na dzis:

Promocja trwa od 24.06.2021 do 16.07.2021 lub do wyczerpania puli 200 000 Monet.

Pozostało 75 800 Monet.

oznacz moderatorów
206 ODPOWIEDZI 206
1000basia
#8 Zapaleniec#

U mnie to samo. 20 monet zamiast 200. Promocja do 5 wrzesnia. Konto biznes, zakup >400.

poproszę moderatora o monety - widze, ze inni tak dostali

oznacz moderatorów
kszawlowski
#1 Nowicjusz#

Witam. U mnie ten sam problem, nalicza domyślnie tylko część monet, u mnie 10 bo 10 już miałem.

oznacz moderatorów
1000basia
#8 Zapaleniec#

Hello! Jest tam kto? Gdzie sia moje monety?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@1000basia hej! Monety zostaną naliczone w ciągu trzech dni od zakupu. Proszę Cię o cierpliwość, już zajmujemy się Twoją sprawą 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@EWPROJEKT @kszawlowski @IFIRSZTI @1000basia Monety trafiły już na Wasze konta

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
1000basia
#8 Zapaleniec#

zgadza się

oznacz moderatorów
WINDBAU
#7 Wielbiciel#

Witam, zdaje się że mamy podobny problem. Komunikat o 200 monetach. Ale po kliknięciu przyznane tylko 15. To jakiś standard?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@WINDBAU Reszta monet powinna się pojawić w ciągu 3 dni od zakupu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
WINDBAU
#7 Wielbiciel#

Zakup jest z 2 września. Do dziś jest promocja. Naliczone jest tylko 15 monet. Czy pozostałe również będą naliczone, mimo że promocja się kończy?

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@WINDBAU, w takiej sytuacji Monety wciąż powinny naliczyć się automatycznie w ciągu 3 dni roboczych. Gdyby tak się nie stało, daj, proszę, znać. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
WINDBAU
#7 Wielbiciel#

Witam, zakup z 2.09, dziś jest 6.09. Dostałem maile z akceptacją danych, z potwierdzeniem weryfikacji. Niestety monet tylko 15, nie obiecane 200. Minęły już 3 dni od zakupu, dlatego raz jeszcze poproszę o pomoc.

oznacz moderatorów
1000basia
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów
hepsapps
#7 Wielbiciel#

W moim wypadku również po 2 dniach naliczone zostało tylko 20 monet, zamiast 200.

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję

oznacz moderatorów
peckoster
#7 Wielbiciel#

W moim wypadku również po 2 dniach naliczone zostało tylko 20 monet, zamiast 200.

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@peckoster, przyznane Monety powinny znaleźć się na Twoim koncie w ciągu 3 dni roboczych od ich przydzielenia. Jeśli tak się nie stanie, daj, proszę, znać. Zweryfikuję to. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
marketingbtlsp
#7 Wielbiciel#

Czy allegro zamierza zająć się problemem doraźnie ? Czy tylko na zasadzie kto się odezwie to dostanie a kto nie to nie.

U mnie też sytuacja otrzymania 20 monet zamiast 200. z dopiskiem :

Otrzymałeś 20 Monet. Gratulacje! Monety z akcji - 200 Monet za zakupy w ramach Allegro Biznes 19.08 - 05.09.2021 trafiły na Twoje konto!
 
oznacz moderatorów
stuntmanos
#1 Nowicjusz#

Również mam problem z przyznaniem monet, spełniłem wszystkie warunki, minęły już 4 dni kalendarzowe (wg regulaminu 200 monet powinienem mieć już po 3 kalendarzowych), a nie dostałem ani jednej. Podejście Allegro polegające na tym, że jeśli się nie upomni o swoje, to nic się nie dostanie, jest co najmniej nieeleganckie i raczej zraża przedsiębiorców do korzystania z tej platformy...

oznacz moderatorów
hepsapps
#7 Wielbiciel#

Dlaczego użytkownik peckoster, który wysłał tę samą wiadomość poprzez skopiowanie mojej, otrzymał pomoc, a moja wiadomość pozostaje bez odpowiedzi?

oznacz moderatorów
pracowniaintenso
#7 Wielbiciel#

witam, kupilem przedmiot pierwszy raz z konta firmowego i zamiast 35monet z promo przy zakupie w kategorii telefony dostalem tylko 20. Nie otrzymalem rowniez 200monet przy pierwszym zakupie na fvat...

oznacz moderatorów
ewkatoewkato
#7 Wielbiciel#

Mam taką samą sytuację. Kontaktowałam się już na czacie z konsultantem, brakujące punkty miały się pojawić po 3 dniach roboczych. Minął tydzień i nadal punktów brak...

oznacz moderatorów