anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pusta skrytka w paczkomacie

Urszula650
#7 Wielbiciel#

Co można zrobić jeśli wszystko jest ok do czasu odtworzenia skrytki. Kupiłam mleko i kaszki dla dziecka za prawie 200 zł, a skrytka była pusta. Nie ma na paczkomacie żadnej opcji żeby zgłosić problem . I że nie ma przesyłki...

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

kostas11
#21 Demiurg#

@Urszula650 jest w paczkomacie możliwość złożenia reklamacji, napisz do sprzedawcy niech zgłosi reklamację a i sam zadzwoń może zostało na aucie u kuriera ? 

Jest taki guzik Mam uwagi do paczki 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Urszula650
#7 Wielbiciel#

Szukałam jakiejkolwiek opcji zgłoszenia problemu i nic w paczkomacie nie było 😕.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Do czasu odbiory towaru odpowiada sprzedający, zgłoś mu problem.

oznacz moderatorów

Urszula650
#7 Wielbiciel#

Oczywiście napisałam do sprzedającego że paczki nie ma w skrytce, nie mam jeszcze żadnej odpowiedzi.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Na pewno otwarła Pani właściwą skrytkę?. Na ekranie paczkomatu była możliwość odznaczenia problemu, trzeba czytać opisy.

Ktoś widział xgz? Czy na zawsze już zginął 😀

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Halfrunt Zaginął ,a winą tego zapewne zostaną obarczeni sprzedawcy.

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Też miałem pytać co się stało bo jakaś taka cisza tutaj, żadnych klótni itd 🤣

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Urszula650 inpost czy allegro one?

oznacz moderatorów

Urszula650
#7 Wielbiciel#

InPost, pierwszy raz mi się to zdarzyło, miałam do nich duże zaufanie.😑

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@Urszula650 

Dzień dobry, 

w takich sytuacjach prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta poprzez dowolny z poniższych kanałów:

1) czat/messenger

2) formularz kontaktowy https://inpost.pl/kontakt

3) infolinia: 722 444 000 / 746 600 000.

Prosimy przygotować 24 cyfrowy numer paczki, będzie potrzeby do sprawdzenia statusu przesyłki. 

oznacz moderatorów

Urszula650
#7 Wielbiciel#

Już paczka odnaleziona, zostanie ponownie nadana. Nie wiadomo dlaczego wraca do nadawcy. 🤔

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@Urszula650 
Nie wiadomo dlaczego wraca do nadawcy
Tak bywa, gdy np. gdy ulegnie uszkodzeniu, albo nie zmieści się do paczkomatu.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

MultiDrop365
#9 Pomysłodawca#

InPost nie robi sobie z tego nic, jeden ogólnopolski telefon na infolinię oraz kompletnie niekompetentni pracownicy infolinii. W dniu dzisiejszym miałem identyczny przypadek , skrytka od paczkomatu pusta. Zamówiony towar przepadł. Dzwonię - reklamacja i czas na rozpatrzenie 30dni , z prośbą o kontakt do oddziału miejscowego usłyszałem że nie ma możliwości kontaktu z oddziałem , z prośbą o kontakt do kuriera który umieszczał paczkę w paczkomacie usłyszałem że nie ma możliwości kontaktu do kuriera. Dramat i tyle - jak w Polskim urzędzie , proszę dzwonić pod numer ... Ogólnie nie polecam.

oznacz moderatorów

muszysko2
#7 Wielbiciel#

W pełni się zgadzam. Markują działania reklamacyjne.

oznacz moderatorów

muszysko2
#7 Wielbiciel#

Otrzymałam odpowiedź na reklamację, że wszystko było jak należy. Czyli firma uważa, że jeśli skrytka była pusta, to OK.

oznacz moderatorów

muszysko2
#7 Wielbiciel#

Nic sobie firma z tego nie robi. Odpowiedzi na reklamację nie odnoszą się do zarzutu.

oznacz moderatorów