anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie o Allegro One Box

MAMY ROZWIĄZANIE!
Marcin.Karola
#8 Zapaleniec#

W Krakowie Allego One Box jedyne co wyświetla to głupawą ankietę "Jeden z wszystkich". Nie ma żadnego przycisku [odbieram]. Po uzupełnieniu ww. ankiety pojawia się znowu ta sama ankieta.

Czy tylko z tym Allegro One Boxem jest coś nie tak?

Na szczęście tę awarię można zgłosić serwisowi telefonicznemu - tyle, że najwcześniej 24.12 a dziś jest 19.12. Ech..

Drogie Allegro! Po co uruchomiliście takie dziadostwo, które nie działa i nie ma ludzkiego supportu? Pls, nie róbcie beznadziejnej podróbki, czegoś co działa bardzo dobrze od wielu lat, tj. paczkomatów Inpostu.

PS. Interesuje mnie odpowiedź na pierwsze pytanie, to drugie jest retoryczne. 😉

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23
LEW433
#21 Demiurg#

Ale jakby była taka informacja jak w InPoscie że paczka znajduje się w innym paczkomacie, nie byłoby "frustracji".😁 No tu akurat bez ekranu dzialającego nie mogło być takiej informacji.

oznacz moderatorów
Marcin.Karola
#8 Zapaleniec#

Nigdy wcześniej nie miałem takiej sytuacji w InPoście. Pech jest tu wielowarstwowy. Jest to pierwsze użycie w mojej rodzinie Boxów Allegro. Nie dosyć, że nastąpiła pomyłka w wyborze automatu, to jeszcze trafiliśmy na uszkodzonego (najpierw przez permanentną ankietę, a potem ekran dotykowy).

Mam względem Allegro Boxów odczucie, że nie są do końca dopracowane. Paczkomaty InPostowe istnieją już wiele lat i faktycznie można było obserwować, jak są udoskonalane. Od strony biznesowej - rozumiem pośpiech Allegro. Pytanie, czy będą uwzględniać uwagi użytkowników i jest wdrażać...

oznacz moderatorów
Marcin.Karola
#8 Zapaleniec#

@mr_oma Dziś żona pojechała do właściwego automatu i samodzielnie odebrała przesyłkę bez żadnego problemu. Jeszcze raz dziękuję @mr_oma  za pomoc.

oznacz moderatorów
Marcin.Karola
#8 Zapaleniec#

Minęło pół roku od incydentu. Od tego czasu zdarzyło mi się skorzystać z One Boxa kilkukrotnie i muszę szczerze pochwalić, że z punktu widzenia odbiorcy Allegro One Box nie ustępuje paczkomatom InPostowym. Otwieranie zdalne działa doskonale.

Zauważyłem, że adres oraz opis położenia One Boxa został doszlifowany tak, że już nie grozi pomyłką! Brawo!

oznacz moderatorów