anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie o Allegro One Box

MAMY ROZWIĄZANIE!
Marcin.Karola
#8 Zapaleniec#

W Krakowie Allego One Box jedyne co wyświetla to głupawą ankietę "Jeden z wszystkich". Nie ma żadnego przycisku [odbieram]. Po uzupełnieniu ww. ankiety pojawia się znowu ta sama ankieta.

Czy tylko z tym Allegro One Boxem jest coś nie tak?

Na szczęście tę awarię można zgłosić serwisowi telefonicznemu - tyle, że najwcześniej 24.12 a dziś jest 19.12. Ech..

Drogie Allegro! Po co uruchomiliście takie dziadostwo, które nie działa i nie ma ludzkiego supportu? Pls, nie róbcie beznadziejnej podróbki, czegoś co działa bardzo dobrze od wielu lat, tj. paczkomatów Inpostu.

PS. Interesuje mnie odpowiedź na pierwsze pytanie, to drugie jest retoryczne. 😉

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23
LEW433
#21 Demiurg#

Jest wiele problemów z tymi paczkomatami, zapewne najbardziej wiarygodną odpowiedzią będzie: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
Marcin.Karola
#8 Zapaleniec#

😭Tak to jest - śpieszyli się pewnie by zdążyć przed gorączką świąteczną i uruchomili bubel.

Niestety nie jestem w stanie odebrać paczki, ale jestem gotów wybaczyć taką sytuację - pod warunkiem, że jest dostępny support. Allegro nie realnej obsługi klienta.

 

oznacz moderatorów
Marcin.Karola
#8 Zapaleniec#

allegro.png

Czy ktoś może wskazać mi na powyższym screenie przycisk [odbieram]?

Po wciśnięciu na dole "Na to zwracam uwagę" (i wcześniejszym wybraniu czegokolwiek) pojawia się... znów ten sam screen.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Marcin.Karola, wskaż, proszę, numer tego automatu paczkowego. Zweryfikuję to.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Marcin.Karola
#8 Zapaleniec#

Allegro One Box, zielony automat
Tyniecka 186
30-376 Kraków

AllegroBox nie pokazuje przycisku odbieram, lecz w kółko ankietę.

oznacz moderatorów
Marcin.Karola
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Allegro One Box, zielony automat
Tyniecka 186
30-376 Kraków

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Marcin.Karola, sprawdziliśmy to i ten automat nie powinien pokazywać ankiety. Nie mamy też żadnych sygnałów o problemach związanych z tym automatem.

Możesz podać numer zamówienia oraz przesyłki? Na Twoim koncie ostatni zakup pochodzi z 8 listopada.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zamiast tej ankiety mógłby chociaż życzenia świąteczne wyświetlać.

oznacz moderatorów
Marcin.Karola
#8 Zapaleniec#

Lepiej reklamę trotylu. Po spotkaniu z Allegro Łan Dziadoxem może wzrosnąć popyt na ten materiał.

oznacz moderatorów
Marcin.Karola
#8 Zapaleniec#

@mr_omaALE00000CE4664C

To jest zamówienie mojej żony, która jest zbyt wkurzona na Allegro Dziadoboxa. Próbowała się skontaktować telefonicznie z supportem i ponoć będzie do niej ktoś dzwonić już 24.12

Widziałem osobiście. Allegro One Box wyświetla

allegro.png

i to jest jedyna rzecz którą potrafi. Nie możliwości wprowadzenia kodu odbioru.

Czy kod odbioru też mam tu podać publicznie?

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Marcin.Karola, mogę Cię prosić o informację o której ktoś próbował odebrać przesyłkę? Sprawdzimy to. Na ulicy Tynieckiej ankieta nie powinna się wyświetlać. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Marcin.Karola
#8 Zapaleniec#

@mr_oma Wczoraj (18.12) po południu - nie dało się odebrać - żonie wyświetlała się ankieta.

Dziś była ze mną o około 13:30 pod A. O. B. i widziałem na własne oczy tę ankietę i nie byłem w stanie jej pomóc. Przeszukałem cały AOB w poszukiwaniu jakiegokolwiek nr tel. do pomocy technicznej i nie ma.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Marcin.Karola, czy jesteś pewien, że w tym miejscu na automacie paczkowym:

Zrzut ekranu 2021-12-19 o 18.43.35.png

nie widzisz numeru infolinii? Pozwala to na szybką reakcję z naszej strony, gdy masz problem z odbiorem przesyłki i znajdujesz się właśnie pod automatem paczkowym.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Marcin.Karola
#8 Zapaleniec#

@mr_oma 

Szlag mnie trafi z tym Allegro One Boxem!!!! Byłem przed chwilą (godz. 20) po raz trzeci.

Kolejna nieudana próba. Już nie wyświetla się ta tragiczna ankieta, ale nie da się nic wprowadzić, bo nie działa ekran dotykowy.

NIE MA NA DOLE ŻADNEGO NR DO SUPPORTU. Niech podjedzie jakikolwiek technik i niech sprawdzi. Ten Allegro Łan Dziadobox jest nieużywalny.

Widzę różnicę - już nie ma tej głupkowatej ankiety - zapewne ktoś zdalnie to poprawił. Ale na miłość boską - nie działa w nim ekran dotykowy.

Wytłumaczyłem żonie, że SMS nie wystarczy - musi zainstalować sobie aplikację na telefonie - mimo, że nie chciała tego robić. Guzik - QR **piiip** też nie działa.

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Marcin.Karola, czy na pewno próbujesz odebrać przesyłkę z dobrego automatu paczkowego? Otrzymałam informację, że zamówiłeś przesyłkę do AL002KR1 (ul. Tyniecka 186), a próbowałeś ją odebrać z AL090KR1 Zdzisława Jachimeckiego 1, 30-381 Kraków.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@mr_oma W InPoscie jest taka informacja że przesyłka znajduje się w paczkomacie.....jeżeli próbujesz odebrać z niewłaściwego, a tu nie ma takiej informacji?

oznacz moderatorów
Marcin.Karola
#8 Zapaleniec#

@LEW433  Dobre pytanie. Ja nie wiem, bo trafiłem na automat z uszkodzonym ekranem dotykowym... Po zeskanowaniu QR kodu automat kazał wprowadzić nr tel. - szkoda, że nie zasugerował, że paczka jest gdzie indziej.

oznacz moderatorów
Marcin.Karola
#8 Zapaleniec#

@mr_oma  Fakt! sprawdziłem teraz na mapie. Zatem problem techniczny z ekranem dotykowym jest z automatem przy ul. Jachimeckiego, ale on... mnie nie dotyczy. Tam też był problem z ankietą.

Przyznaję się do pomyłki (oczywiście mojej żony 😃) - zamówiła do automatu znajdującego się dalej od domu. Opis był dla niej mylący - automat przy Tynieckiej koło myjni. Ten przy Jachimeckiego jest bliżej ul. Tynieckiej i też jest obok innej myjni.

Mój błąd, że nie sprawdziłem, że adres Tyniecka 186 jest 1 km dalej od miejsca, które pokazała mi żona i powielałem ten błąd. Bardzo dziękuję za pomoc i przepraszam za moją frustrację.

oznacz moderatorów