anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie o zwrot po terminie

MAMY ROZWIĄZANIE!
nurkoks
#7 Wielbiciel#

W lutym kupiłem tel. Okazała się to uboższa wersja wiem otworzyłem dyskusję na allegro-dostałem 100 rekompensaty. Teraz sprawdziłem że imei jest zablokowany przez operatora, nic o tym nie było napisane w aukcji. Piszę  do sprzedającego o tej sytuacji i odpisał że mogę wysłać tel jako zwrot. 

I teraz-jaka jest gwarancja że po wysłaniu telefonu dostanę zwrot pieniędzy? Czy jestem w jakiś sposób chroniony? Czy jest potrzebne jakieś oświadczenie na piśmie?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Dostałeś 100 % rekompensaty od allegro i chcesz jeszcze zwrot pieniędzy ? Jeśli allegro przyznało Ci środki z AP to ściągli je ze sprzedawcy lub dali ze swojej puli . 

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

Chyba nie 100 prc a 100 zl

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy

a Tak na serio- zobacz ile tu mówimy o zwrotach. To na porządku dziennym. Sprzedający nie odda ci kasy jeśli nie oddas przedmiotu. 

oznacz moderatorów
nurkoks
#7 Wielbiciel#

Miałaś rację-100 zł, czytania między wierszami nie da się nauczyć😉.

Ogólnie to zdarza mi się pierwszy raz, i tak niepewnie się czuję. Ale zobaczymy,w pon im go wyślę. Dzięki

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jaki zwrot po takim czasie? teraz to domagaj się zwrotu środków, odsyłasz telefon - a jak i gdzie złożyłeś reklamacje?

oznacz moderatorów
nurkoks
#7 Wielbiciel#

Faktycznie, zwrot środków.

Jeszcze nie składałem, co powinien zrobić? Pisać odstąpienie od umowy z powodu niepełnowartościowego urządzenia?

Nie mam pojęcia jak to wygląda...

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@nurkoks Tak, sprzedający nie powinien w ogóle wystawiać takiego urządzenia. Rozpocznij dyskusję (jeśli poprzednia została zamknięta i nie możesz się tam wypowiedzieć, to podaj mi numer zamówienia i wznowimy ją). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
nurkoks
#7 Wielbiciel#

Zamówienie nr

7aa3bcc0-a804-11ed-bd15-0bec3b739b48

Właśnie już jedna dyskusja została rozpoczęta i zakończona, dlatego nie mam możliwości wznowienia.

I tam po prostu zacząć rozmowę na ten temat?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@nurkoks W sprawie tego zamówienia nie prowadzisz ani nie prowadziłeś dyskusji. Możesz ją rozpocząć tutaj; https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@nurkoks Takich rzeczy nie wolno sprzedawać, dyskusja opis czego żądasz, że już składałeś reklamację itd, i zażądaj zwrotu środków  w tej sytuacji.

oznacz moderatorów
nurkoks
#7 Wielbiciel#

Odesłałem tel, lomard okazał się w porządku i zwrócili pieniądze. 

Dziękuję wszystkim za pomoc 👋

oznacz moderatorów