anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"darmowy" dostęp do Audioteki dla posiadaczy Smarta - jak jest w praktyce?

grzybum
#8 Zapaleniec#

Może mi ktoś wyjaśnić na czym polega ten "darmowy" dostęp?

Bo wygenerowałem kod, zalogowałem się i jedyne co widzę to 50% rabatu na zakup audiobooków...

Tak to wygląda czy coś nie zaskoczyło?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@grzybum 

Bezpłatny dostęp do ponad 2000 audiobooków przez 3 miesiące za darmo

A tak mówi regulamin promocji:

Promocja przeprowadzona jest w dniach 23 grudnia 2019 r. od godz. 12:00 do 31 stycznia 2020 do godziny 23:59 (Okres Trwania Promocji), przy czym Kupony przyznane w Okresie Trwania Promocji ważne są do dnia 31.01.2020 r. do godziny 23:59.

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-prezent-dla-klientow-allegro-smart-0KdbXbnG3I8

oznacz moderatorów

grzybum
#8 Zapaleniec#

Czytam te regulaminy promocji któryś raz z rzędu i nie jestem mądrzejszy nic a nic. Jeden odsyła do drugiego i żaden nie pisze wprost o DARMOWYM dostępie.

 

To w krótkich żołnierskich słowach - to jest darmowy dostęp czy ściema i trzeba płacić 50%?

oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@grzybum 

Nie korzystałem.

Dałem linki do tego co znalazłem.

Może @_HolaOla_ albo @msniezek  się wypowie

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@grzybum W § 4, pkt. 7 regulaminu znajdziesz informację: 

"Akceptując Regulamin Audioteka Klub, Uczestnik wyraża zgodę na warunki płatnej usługi Audioteka Klub świadczonej bezpłatnie przez czas określony w niniejszym Regulaminie", więc tak, dostęp jest bezpłatny.

Ze swojej strony mogę dodać, że po 3 miesiacach dostęp nie jest przedłużany w automatyczny sposób na usługę płatną. Przedłużenie dostępu po wygaśnięciu promocji będzie wymagało świadomej decyzji i działania, by uruchomić płatną usługę.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów