anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"korekta poprzednich zamówień na Twoim koncie. Przysługuje Ci zwrot" czy to wiadomość od Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Tholos
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry dostałem dziś takiego emaila, ale nie wiem czy to nie jest jakiś fejk?

Screenshot_2024-02-01-14-56-47-664_pl.interia.poczta_next.jpg

 gdy klikam w odnośnik to przekierowuje mnie niby do allegro.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Tholos to nie jest wiadomość od nas, prześlij ją proszę za pomocą opcji [przekaż dalej] na adres phishing@allegro.pl oraz na wszelki wypadek przeskanuj swoje urządzenie programem antywirusowym. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Swieras71
#7 Wielbiciel#

Witam, dzisiaj dostałem dwie wygenerowane wiadomości na skrzynkę pocztową jedna po drugiej o 14:40 i 15:03. Czy to próba wyłudzenia ? Dodam, że nigdy takiej wiadomości od allegro nie dostawałem.

"Allegro.pl Marketplace

Szanowny 'tutaj mail',

 

Z przyjemnością informujemy, że została przeprowadzona korekta poprzednich zamówień na Twoim koncie. Zgodnie z tym, przysługuje Ci zwrot środków w wysokości 130.12 zł.

 

Niestety, nie otrzymaliśmy odpowiedzi od Ciebie dotyczącej preferowanego sposobu zwrotu. Z uwagi na to, chcielibyśmy potwierdzić, czy życzyłbyś sobie otrzymać te środki na swoją kartę debetową czy też w formie voucheru na naszej stronie Allegro.pl.

 

Prosimy o potwierdzenie swojej decyzji poprzez kliknięcie poniższego przycisku:

 

Odbierz Srodki

Jeśli nie otrzymamy odpowiedzi w ciągu najbliższych dni, zastrzegamy sobie prawo do zawieszenia Twojego konta na Allegro.pl, a kwota środków zostanie skasowana.

 

Dziękujemy za zrozumienie i czekamy na Twoją decyzję.

 

Z poważaniem,

Zespół Allegro.pl"

 

oznacz moderatorów
pablo1611
#7 Wielbiciel#

Dostałem identyczną wiadomość. Moim zdaniem oszustwo.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Swieras71 Sprawdziłam to i nie wysłaliśmy do Ciebie takich wiadomości. Proszę, wyślij je, korzystając z opcji "przekaż dalej" na adres phishing@allegro.pl.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów