anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Pole zawiera niedozwolone znaki: ±"

MAMY ROZWIĄZANIE!
pawel-handlarz
#9 Pomysłodawca#

Przy wystawianiu oceny nie można wpisać znaku plus/minus, dostaje taki komunikat "Pole zawiera niedozwolone znaki: ±". Czy dałoby się to jakoś z zmienić?

oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pawel-handlarz na tym koncie nie ma zamówienia o numerze 39c96cca-6a4d-3c9b-a30d-83eabf40cc2f, a podaj proszę login sprzedającego z tego zamówienia 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
pawel-handlarz
#9 Pomysłodawca#

Miromag-sklep

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pawel-handlarz jedyne zamówienie od tego sprzedającego na koncie, z którego piszesz to zamówienie o numerze ad40bd60-87cd-11ed-8691-33941ca9db5c. 
Została do niego wystawiona opinia, o której pisałam wyżej i jest ona widoczna. 
Zamówienia o numerze 39c96cca-6a4d-3c9b-a30d-83eabf40cc2f nie ma ani u Ciebie w kupionych, ani u sprzedającego o tym loginie w sprzedanych. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
pawel-handlarz
#9 Pomysłodawca#

Teraz widzę, że faktycznie ktoś zmienił moją opinię na tą którą zacytowałaś. Myślałem, że została ona całkowicie usunięta bo takiego dostałem maila "usunęliśmy Twoją zmodyfikowaną opinię, ponieważ była niezgodna z regulaminem Allegro. Aktualnie nie możesz jej ponownie edytować".

To w takim razie moje pytanie brzmi, dlaczego została ona zmieniona na taką właśnie?🤔

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pawel-handlarz my nie mamy możliwości zmiany czyjejś opinii, możemy ją jedynie usunąć więc edycji musiałeś dokonać sam lub zrobił to ktoś zalogowany na Twoje konto Allegro. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
pawel-handlarz
#9 Pomysłodawca#

Ja sam edytowałem tylko raz(bo tylko raz można). Z "Rzeczywisty wymiar to 39x19x1,78 Dostawa bardzo szybka i zapakowane solidnie." na "Rzeczywisty wymiar to 39x19x1,78" Czyli usunąłem drugie zdanie, bo jest niezgodne z regulaminem. I tyle, nic więcej nie robiłem i wątpię żeby ktoś zalogował się na moje konto żeby wpisać ten wyżej komentarz. To musiał zrobić ktoś z allegro.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pawel-handlarz wyjaśniam to, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 
Dodam tylko, że w opinii o transakcji to właśnie drugie zdanie Twojej pierwotnej wypowiedzi mogło zostać, a pierwsze dotyczyło sprzedawanego przedmiotu, więc powinno być w opinii produktowej. W każdym razie, poproszę Cię o cierpliwość, dowiem się jak to było z tym komentarzem i dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pawel-handlarz wracam z odpowiedzią, tak jak podejrzewałam - nie mamy technicznej możliwości edytowania komentarza, możemy go jedynie usunąć, więc pozostaje mi zapewnić Cię, że nikt z Allegro go nie zmienił. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
pawel-handlarz
#9 Pomysłodawca#

Tak wygląda mail, który otrzymałem od allegro. Widać opis  który został usunięty. Jest to opis po mojej pierwszej edycji, gdzie usunąłem fragment o dostawie. W sumie są 3 takie maile, bo kupiłem naraz 3 różne magnesy i do każdego wystawiłem opinię z dokładnym wymiarem.

pawelhandlarz_1-1673254021665.png

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pawel-handlarz już rozumiem co się stało! Informacja na zrzucie odnosi się do usuniętej opinii o produkcie, natomiast komentarz "Wymiary trochę niższe niż deklarowane" został wystawiony sprzedającemu. 
Opinie o produkcie to oceny konkretnych przedmiotów, które zamieszczają klienci po ich zakupie, a ocena sprzedającego odnosi się do transakcji, oceniasz w niej "
Zgodność z opisem" oraz "Obsługę kupującego".

Tutaj informacje o opinii produktowej, a tutaj o ocenie jaką można wystawić sprzedającemu. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
pawel-handlarz
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie, ale nadal zostaje pytanie o przyczyny usunięcia tych tech opinii.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pawel-handlarz tak, po usunięciu drugiego zdania ta opinia odnosiła się do produktu. Widzę, że wyjaśniasz to już z odpowiednim zespołem w korespondencji o numerze 30250162, więc poproszę Cię o cierpliwość. Wyjaśnienie otrzymasz w wiadomości e-mail. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
pawel-handlarz
#9 Pomysłodawca#

Sprawa załatwiona, opinie przywrócone. Dziękuję za pomoc!

oznacz moderatorów