anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Pole zawiera niedozwolone znaki: ±"

MAMY ROZWIĄZANIE!
pawel-handlarz
#9 Pomysłodawca#

Przy wystawianiu oceny nie można wpisać znaku plus/minus, dostaje taki komunikat "Pole zawiera niedozwolone znaki: ±". Czy dałoby się to jakoś z zmienić?

oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pawel-handlarz na tym koncie nie ma zamówienia o numerze 39c96cca-6a4d-3c9b-a30d-83eabf40cc2f, a podaj proszę login sprzedającego z tego zamówienia 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
pawel-handlarz
#9 Pomysłodawca#

Miromag-sklep

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pawel-handlarz jedyne zamówienie od tego sprzedającego na koncie, z którego piszesz to zamówienie o numerze ad40bd60-87cd-11ed-8691-33941ca9db5c. 
Została do niego wystawiona opinia, o której pisałam wyżej i jest ona widoczna. 
Zamówienia o numerze 39c96cca-6a4d-3c9b-a30d-83eabf40cc2f nie ma ani u Ciebie w kupionych, ani u sprzedającego o tym loginie w sprzedanych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
pawel-handlarz
#9 Pomysłodawca#

Teraz widzę, że faktycznie ktoś zmienił moją opinię na tą którą zacytowałaś. Myślałem, że została ona całkowicie usunięta bo takiego dostałem maila "usunęliśmy Twoją zmodyfikowaną opinię, ponieważ była niezgodna z regulaminem Allegro. Aktualnie nie możesz jej ponownie edytować".

To w takim razie moje pytanie brzmi, dlaczego została ona zmieniona na taką właśnie?🤔

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pawel-handlarz my nie mamy możliwości zmiany czyjejś opinii, możemy ją jedynie usunąć więc edycji musiałeś dokonać sam lub zrobił to ktoś zalogowany na Twoje konto Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
pawel-handlarz
#9 Pomysłodawca#

Ja sam edytowałem tylko raz(bo tylko raz można). Z "Rzeczywisty wymiar to 39x19x1,78 Dostawa bardzo szybka i zapakowane solidnie." na "Rzeczywisty wymiar to 39x19x1,78" Czyli usunąłem drugie zdanie, bo jest niezgodne z regulaminem. I tyle, nic więcej nie robiłem i wątpię żeby ktoś zalogował się na moje konto żeby wpisać ten wyżej komentarz. To musiał zrobić ktoś z allegro.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pawel-handlarz wyjaśniam to, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 
Dodam tylko, że w opinii o transakcji to właśnie drugie zdanie Twojej pierwotnej wypowiedzi mogło zostać, a pierwsze dotyczyło sprzedawanego przedmiotu, więc powinno być w opinii produktowej. W każdym razie, poproszę Cię o cierpliwość, dowiem się jak to było z tym komentarzem i dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pawel-handlarz wracam z odpowiedzią, tak jak podejrzewałam - nie mamy technicznej możliwości edytowania komentarza, możemy go jedynie usunąć, więc pozostaje mi zapewnić Cię, że nikt z Allegro go nie zmienił. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
pawel-handlarz
#9 Pomysłodawca#

Tak wygląda mail, który otrzymałem od allegro. Widać opis  który został usunięty. Jest to opis po mojej pierwszej edycji, gdzie usunąłem fragment o dostawie. W sumie są 3 takie maile, bo kupiłem naraz 3 różne magnesy i do każdego wystawiłem opinię z dokładnym wymiarem.

pawelhandlarz_1-1673254021665.png

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pawel-handlarz już rozumiem co się stało! Informacja na zrzucie odnosi się do usuniętej opinii o produkcie, natomiast komentarz "Wymiary trochę niższe niż deklarowane" został wystawiony sprzedającemu. 
Opinie o produkcie to oceny konkretnych przedmiotów, które zamieszczają klienci po ich zakupie, a ocena sprzedającego odnosi się do transakcji, oceniasz w niej "
Zgodność z opisem" oraz "Obsługę kupującego".

Tutaj informacje o opinii produktowej, a tutaj o ocenie jaką można wystawić sprzedającemu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
pawel-handlarz
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie, ale nadal zostaje pytanie o przyczyny usunięcia tych tech opinii.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pawel-handlarz tak, po usunięciu drugiego zdania ta opinia odnosiła się do produktu. Widzę, że wyjaśniasz to już z odpowiednim zespołem w korespondencji o numerze 30250162, więc poproszę Cię o cierpliwość. Wyjaśnienie otrzymasz w wiadomości e-mail. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
pawel-handlarz
#9 Pomysłodawca#

Sprawa załatwiona, opinie przywrócone. Dziękuję za pomoc!

oznacz moderatorów