anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Szukaj w opisie" - problem

MAMY ROZWIĄZANIE!
wysoczanin1
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  witam drodzy moderatorzy. Zauważyłem taki problem, a mianowicie gdy jestem zalogowany nie widzę opcji "szukaj w opisie", a gdy się wyloguję opcja jest widoczna. Czyściłem ciasteczka i nic nie pomaga.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@wysoczanin1 To nie jest błąd. Obecnie trwają testy wyszukiwarki i opisana przez Ciebie sytuacja jest przez nie spowodowana.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
wysoczanin1
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za info! Gdzieś taka informacja była podana do wiadomości? Bo dla wielu myślę to bardzo istotna funkcja;) Z drugiej strony trwają testy wyszukiwarki, a gdy nie jestem zalogowany funkcja jest dostępna, a tam chyba ta sama wyszukiwarka??

 

oznacz moderatorów
piskuno
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam błąd. Szukacie go od września i nic nie możecie znaleźć? Czyściłem cookies i nic.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@piskuno 

Przeczytaj porządnie ten wątek. Mało tekstu jest 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów
wysoczanin1
#8 Zapaleniec#

Nie mogę się zgodzić, gdyż testowanie wyszukiwarek też powinno "testować" przy niezalogowanym użytkowniku, a niestety nie "testuje"😜

oznacz moderatorów
piskuno
#7 Wielbiciel#

@Kaliope_Brzeg użyj lupki i zobacz od kiedy ten wątek się przewija i nie ma żadnej odpowiedzi. Losowi użytkownicy pozostają bez pomocy od co najmniej 4 miesięcy.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@piskuno  Ja tam widzę odpowiedź nawet w tym wątku.  Trochę wyżej, tutaj :

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/quot-szukaj-w-opisie-quot-problem/m-p/460...

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów
piskuno
#7 Wielbiciel#

To słabo szukasz, bo ja widzę że ten sam moderator wypowiada się w tym wątku rozkładając ręce.

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupujących/quot-szukaj-też-w-opisach-ofert-quot-po-zalogo... 

Po trzech miesiącach dalej rozkłada ręce, a Twoje komentarze są równie przydatne co odpowiedź moderatora na pytanie OP 

 

oznacz moderatorów