anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Zagrożenie zneutralizowane" - komunikat Avast na Allegro [23.02.2023]

MAMY ROZWIĄZANIE!
Starwars_pl
#9 Pomysłodawca#

screenshot.2555.jpg

oznacz moderatorów
505 ODPOWIEDZI 505
mwmonety
#21 Demiurg#

Napisz coś więcej bo obrazka nie będziemy widzieć aż do zatwierdzenia przez moderatorów .

oznacz moderatorów
osik_2004
#9 Pomysłodawca#

Allegro po interwencji Avasta ... Zrzut ekranu 2023-02-23 230238.jpg

oznacz moderatorów
Starwars_pl
#9 Pomysłodawca#

Alert z Avasta

 

Przerwaliśmy połączenie ze stroną assets.allegrostatic.com, ponieważ była zainfekowana przez JS:lncluder-BJD [Trj]

https/assets.allegrostatic.com/e09d28a6-exter na l/dd-K89D9F4.JS

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Starwars_pl Co spowodowało pojawienie się tego komunikatu? Jeśli to możliwe, prześlij zrzuty z przeglądarki w trybie incognito z widocznym całym ekranem (data, godzina i pasek adresowy). Na zrzutach powinny być widoczne kolejne kroki, które prowadzą do tego komunikatu. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
FalaPlanty
#10 Popularyzator#

Witam.

Mam taki sam komunikat od antywirusa avast.

Troszkę blokuje mi wyświetlanie stron allegro.

Pozdrawiam

Grzegorz

oznacz moderatorów
maxdevil
#8 Zapaleniec#

Mam  to  samo

oznacz moderatorów
_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

Kiedyś była już podobna sytuacja z Avastem. Zaraz po dodaniu następnych "ulepszeń i ułatwień" dla klientów przez Allegro.

oznacz moderatorów
vonPudlitz
#8 Zapaleniec#

vonPudlitz_0-1677176247654.png

 

oznacz moderatorów
haze688
#9 Pomysłodawca#

vonPudlitz - usuń program i zainstaluj ponownie i będzie oki. Darmowe programy anty robią czasem numery. Już wspominałem że miałem podobny komunikat przy podłączeniu telefonu, aparatu. Żadne program nie chroni kompa. Po prostu trzeba uważać co oglądamy i w jakie linki klikamy w dzisiejszym świecie a tym bardziej darmowe anty.

oznacz moderatorów
andzia558
#7 Wielbiciel#

od dzisiaj mam to samo avast blokuje allegro z komunikatem jak opisal

 
Starwars_plz tym ze za tego antywirusa zaplacilam za caly rok, nie mam go za darmo.
oznacz moderatorów
grzegoszw
#2 Obserwator#

Ja nie mam darmowej wersji i mam to samo 

oznacz moderatorów
sniega33
#1 Nowicjusz#

Witam mam to samo też mam na rok avast odinstalowałam po zainstalowaniu nie tracisz avast płatny 

oznacz moderatorów
sniega33
#1 Nowicjusz#

20231104_164233.jpg

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sniega33 czy zaktualizowałaś swój program antywirusowy? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
gorula60
#1 Nowicjusz#

mam to samo na płatnym

oznacz moderatorów
haze688
#9 Pomysłodawca#

Nie mam avasta bo usunąłem ale możesz to sprawdzić. Jeśli podziała tzn. że to avast blokuje zwykłą stronę

Otwórz program Avast Antivirus i wybierz kolejno opcje ☰ Menu ▸ Ustawienia. Wybierz kolejno opcje Ogólne ▸ Wyjątki, a następnie kliknij opcję Dodaj wyjątek. Wyjątek można dodać na kilka sposobów: Wpisz ścieżkę pliku/folderu lub adres URL w polu tekstowym i kliknij opcję Dodaj wyjątek.

 

oznacz moderatorów
Smartbim
#8 Zapaleniec#

Głupi pomysł. Jesli będzie realnie wirus to tracisz dane firmowe. Po co ludziom kazesz to robić> Porabało Cię.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Jeśli występuje ten problem na wielką skalę to czemu aukcje które mi się w tym czasie kończą nie są przedłużane o 24h ,kupujący mogą mieć problemy z wejściem i licytacja a stracę na tym ja jak i allegro? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
myszbo
#7 Wielbiciel#

U mnie dziś dokładnie ta sama sytuacja. Komunikat z avast o zablokowaniu strony zainfekowanej trojanem. Na allegro brak możliwości wykonania zakupu, przejrzenia konta.

oznacz moderatorów