anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Zagrożenie zneutralizowane" - komunikat Avast na Allegro [23.02.2023]

MAMY ROZWIĄZANIE!
Starwars_pl
#9 Pomysłodawca#

screenshot.2555.jpg

oznacz moderatorów
505 ODPOWIEDZI 505
Client:85543308
#1 Nowicjusz#

Dziękuję za odpowiedź u mnie to samo. Dramat jak ten komunikat strasznie wygląda. Powtarza się nieustannie. Pozdrowienia 

oznacz moderatorów
Client:96226186
#8 Zapaleniec#

Nic nie jest prawdą, Trojan atakuje dalej.

oznacz moderatorów
przemyslowe
#7 Wielbiciel#

Błąd jest po stronie bibliotek, a nie antywirusów. Owszem, mogą być one zainfekowane, WordPressowi tez się to zdarza, a nawet Fortigate'owi, ale nikt nie każe używać wyrobów o niskiej reputacji. Dopisywanie czegokolwiek, w tym Allegro, do wyjątków, jest proszeniem się o nieszczęście. Mniej śledzenia i dłubania ciasteczkami na komputerach użytkowników, a problem zniknie. Przecież na Allegro już nawet sortowanie po cenie nie działa, nie mówiąc już o posyłaniu ofert nie mających niczego wspólnego z odpytywana frazą. Avast Secure Browser nie otwiera już niczego z Allegro, podobne problemy na Chrome - brak możliwości zalogowania, ani zaakceptowania, ani odrzucenia ciasteczek - bo na tym się wszystko wykłada. Ciekawe, co jeszcze ciekawego zapisało się w logach UTMa...

oznacz moderatorów
maldawid
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, u mnie pojawia się komunikat jak wyżej napisałam. Dziękuję za pomoc. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
PaniBeata
#10 Popularyzator#

To juz od wczoraj. Na forum dla kupujących jest na ten temat 11 stron wpisów.

oznacz moderatorów
yankiss
#2 Obserwator#

to nie jest wina avasta, rozjeżdża się strona z wystawianiem przedmiotów, nie można się zalogować - niedostępny przycisk zaloguj, wielu z użytkowników jest na allegro dłużej niż niejeden moderator i jak np ja jestem informatykiem, macie wirusa który np zbiera dane do logowania

oznacz moderatorów
For12
#7 Wielbiciel#

Od wczoraj i nadal dzisiaj AVG informuje że jest trojan, sprawę absolutnie nie można uznać za wyjaśnioną 

oznacz moderatorów
firerider
#3 Debiutant#

Wykluczenie nie pomaga. Co prawda nie wyskakuje informacja od Avasta, ale strona Allegro źle działa. Wyłączenie osłon Avast rozwiązuje problem, ale co to za rozwiązanie? To tak, jakbym nie miał antywirusa. W innych serwisach nie pojawia się ten problem, więc leży on po stronie Allegro.

oznacz moderatorów
ms3007
#8 Zapaleniec#

Witam. W dniu dzisiejszym Avast blokuje wejście na allegro wykrywając jakiegoś trojana czy to problem u mnie w komputerze, programy anty i malware nic nie znajdują

Bez tytułu(1).png

oznacz moderatorów
PaniBeata
#10 Popularyzator#

Potwierdzam, u mnie to samo

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

u nas też  /  za kilka dni się dowiemy że znów był wyciek danych?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@katarzynab1712 Nie, po naszej stronie wszystko jest w porządku. Sprawa została zgłoszona do zespołu technicznego Avasta i niebawem problem zostanie usunięty. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

Dzis przed południem byla aktualizacja avasta. Prawdopodobnie wówczas cos w avascie sknocili bo u mnie taz co chwile wywala ten komunikat. Na innym komputerze gdziue jest norton nic nie wyskakuje. Wiec prawdopodobnie cos z avastem

oznacz moderatorów
myszbo
#7 Wielbiciel#

To nie problem z avastem. AVG też blokuje trojana.

oznacz moderatorów
m__a__x
#3 Debiutant#

Dokładnie tak. AVG nadal blokuje trojana uniemożliwiając dokończenie zakupów.

oznacz moderatorów
PewelBeam
#8 Zapaleniec#

problem nadal nie zniknął 

oznacz moderatorów
atbsauber
#8 Zapaleniec#

Nikt nie wie co z tym cholerstwem zrobić? Moderatorzy allegro weźcie się za robotę bo allegro na tym **piiip**i... traci bo ludzie przez to nie kupują. Ja piszę akurat z tel.teraz ale na laptopie nie wejdę za chiny przez avasta. Może jednak to prawda allegro jest zawirusowane i zrobiliście z tego wielka tajemnice żeby nie stracić klientów.

oznacz moderatorów
krzychu2lv6
#8 Zapaleniec#

Nie nie jest w porządku po waszej stronie, wykrywa trojana na wszystkich przeglądarkach, jak widać u każdego kto ma avasta, u mnie też, pewnie włączyliście sobie coś do śledzenia zachowań użytkowników i avast to wykrywa jako wirus.

oznacz moderatorów
Barzy_TPI
#13 Ambasador#

Dobrze, że program antywirusowy to wykrywa - chwała mu za to, bo tak skrajnie bezczelne i agresywne metody pozyskiwania danych generowanych przez użytkowników są nawet gorsze od wirusów.

Swoją drogą to już bardzo źle się dzieje, gdy pozornie godny zaufania serwis wprowadza u siebie narzędzie śledzące, które działa w taki sam sposób, jak wirus...

oznacz moderatorów
feniks-1
#7 Wielbiciel#

Witam. 

"Avast blokuje wejście na allegro wykrywając jakiegoś trojana czy to problem u mnie w komputerze, programy anty i malware nic nie znajdują" Mam dokładnie ten sam problem, od wczoraj nie mogę robić zakupów

oznacz moderatorów