anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty 0 anulacja zamowienia

Maargaretkaa95
#7 Wielbiciel#

Cześć wszystkim. Zakupiłam produkt z ratami 0 procent. Zrezygnowałam z zakupu chwilę później zgłaszając ten fakt. Czy dostanę pieniądze na konto czy ta kwota wróci do banku? 

Kiedyś w takiej samej sytuacji pieniądze wróciły do mnie dlatego pytam bo chyba coś się pozmienialo. 

Bardzo proszę o pomoc, zależy mi na informacji rzetelnej bo jutro ewentualnie chce zrobić nowy zakup 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

@Maargaretkaa95 Zasadniczo sprzedawca zwraca wpłatę do banku, chyba że się z nim umówisz i odda Ci na konto, ale wtedy będziesz musiał spłacać raty. Przy spłacie do banku rozwiązujesz z bankiem umowę kredytową. Po rozwiązaniu umowy możesz ponownie kupić towar, składając nowy wniosek. 

oznacz moderatorów

Maargaretkaa95
#7 Wielbiciel#

Właśnie taka opcja byłaby dla mnie super bo w sumie chce kupić prawie identyczny produkt (droższy o 50zl) i raty jak najbardziej wchodzą ponownie w grę. W takim razie mogę prosić sprzedającego by odesłał mi pieniądze na konto?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Prosić zawsze możesz, dogadaj się ale to bank udziela pożyczki i tak musisz rozwiązać umowę.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Nie musi rozwiązywać umowy. Jeśli sprzedawca odda pieniądze na konto, kupujący spłaca raty. Spłaci ostatnią i koniec sprawy, rozumiesz? 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Maargaretkaa95 Tak, prosić możesz. Nie wiem tylko, czy się zgodzi 🙂 

oznacz moderatorów

Maargaretkaa95
#7 Wielbiciel#

Dzięki 🙂 Napisałam i mam nadzieję że się zgodzi

oznacz moderatorów