anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty In Banku

montintka
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

czy ktoś kupował na Allegro w systemie ratalnym In Banku? Wszystko szło dobrze, zrobiłam przelew weryfikacyjny 1 zł i ciiiiisza, nawet na koncie w moim banku nie ma śladu po tej złotówce, nie wiem czy mogę jakoś śledzić ten zakup, czy w ogóle to "poszło"??? Ktoś ma jakieś doświadczenia? Dziękuję za odzew!

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

Po przelaniu złotówki weryfikacja danych osobowych może potrwać 1-2 dni. Jeśli dane są zgodne, czyli przelew został wykonany z konta należącego do osoby ubiegającej się o raty, do zakupu dojdzie, przedmiot znajdzie się w zakładce Kupione, a złotówka na konto wróci. Spokojnie poczekaj.

oznacz moderatorów

montintka
#7 Wielbiciel#

Acha, dziękuję za odpowiedź, kupowałam kilka razy na raty przez Alior i mBank,wtedy szybciutko weryfikowano, a ten In Bank pierwszy raz.Śliczne dzieki za odzew!

oznacz moderatorów

montintka
#7 Wielbiciel#

A jak to jest z ewentualną rezygnacją? Jeśli weryfikacja będzie ok, to już jest "kupione" czy można jeszcze się ewentualnie wycofać?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Można się wycofać po zakupie. W tym celu robisz zwrot towaru na stronie Allegro i odsyłasz go sprzedawcy, albo wysyłasz mailem odstąpienie od umowy sprzedawcy i odsyłasz przedmiot. Sprzedawca zwraca wpłatę do banku, a Ty z bankiem rozwiązujesz umowę kredytową.

Odstąpić od umowy ze sprzedawcą można jeszcze przed wysyłką towaru.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@montintka Po weryfikacji jest kupione, możesz tylko zwrócić albo odstąpić od umowy.

oznacz moderatorów

montintka
#7 Wielbiciel#

A czy mogę poprosić o podpowiedź w jaki sposób odstąpić od umowy z tym In bankiem?

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@montintka Skontaktujesz się z bankiem i oni Ci powiedzą, jak rozwiązać umowę kredytową.

oznacz moderatorów

montintka
#7 Wielbiciel#

No biorę pod uwagę rezygnację, ponieważ dziwi mnie ten d łuuugi czas oczekiwania na weryfikację 🙂

 

oznacz moderatorów