anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty inbank

aleksiaaak
#8 Zapaleniec#

Zakupiłam 3 rzeczy od sprzedającego na raty w Inbanku.  Napisane było że umowa podpisana. Przelew weryfikacyjny Zrobiłam w czwartek a w piątek zwrócili. Nie mam jeszcze żadnej informacji czy mam te raty przyznane czy nie. W zakładce kupione nie ma tych rzeczy .

Czy ktoś może sprawdzić czy mam przyznane czy nie? 

Z góry dziękuję

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

@aleksiaaak Weryfikacja Twoich danych osobowych na podstawie przelewu może potrwać 1-2 dni robocze lub nieco dłużej. Poczekaj, prawdopodobnie dziś lub jutro dojdzie do zakupu i przedmiot pojawi się w zakładce Moje zakupy.

oznacz moderatorów

aleksiaaak
#8 Zapaleniec#

A czy dostanę jakieś potwierdzenie że sprzedawca otrzymał pieniądze i wyślę przedmioty?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@aleksiaaak tak, dostaniasz wiadomość e-mail o tym, że Twoja wpłata została przekazana sprzedającemu  🙂 I będziesz mogła śledzić przesyłkę w zakładce kupione tak jak przy innych zakupach. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

aleksiaaak
#8 Zapaleniec#

@la_nika rozumiem, dziękuję 🙂

oznacz moderatorów

aleksiaaak
#8 Zapaleniec#

@la_nika nadal cisza 😞 Czy może Pani sprawdzić co z tymi ratami? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@aleksiaaak Bank ma raczej 5 dni roboczych na rozpatrzenie, możesz skontaktować się bezpośrednio z bankiem kontakt@inbankpolska.pl lub 801-805-805.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Znowu wprowadzasz w błąd. Ma 7 dni, a nie 5.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@aleksiaaak Weryfikacja Twoich danych osobowych może potrwać 1-2 dni robocze. Maksymalnie może to być aż 7 dni roboczych. Jeżeli w tym czasie nie dojdzie do zakupu, Twoje dane mogą być niezgodne (inne we wniosku i inne w banku) lub przedmiot został sprzedany komuś innemu. Ewentualnie cena towaru uległa zmianie; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/raty-payu/mam-przyznane-raty-ale-przedmioty-nie-zostaly-kupi...

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@aleksiaaak Cześć. Złożyłaś kilka wniosków - dwa z nich są jeszcze w trakcie weryfikacji. O ich wyniku zostaniesz poinformowana mailowo 🙂 

oznacz moderatorów