anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty Odnowa podgląd aktualnego stanu płatności.

Client:80921777
#7 Wielbiciel#

Witam. Dokonałem zakupu na raty od nowa w czerwcu, chciałem zapytać gdzie mogę zobaczyc ile rat i na jakie kwoty powinienem robić dalsze przelewy, na Allegro znalazłem tylko odnośnik do bnp paribas, nie posiadam tam konta wiec nie wiem jak się zalogować. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Powinieneś otrzymać z banku harmonogram spłat. Sprawdź pocztę i folder Spam. Jeśli nie masz harmonogramu, kontaktuj się z bankiem 48 503 221 521.

oznacz moderatorów

chimera252
#7 Wielbiciel#

Myślałam, że gdzieś przy koncie ALLEGRO będzie widoczna zakładka, zwłaszcza że przy takim kredycie możemy korzystać wielokrotnie z rat. Ciekawe jak podejrzeć ile jeszcze można wykorzystać kapitału?

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@chimera252 Masz przyznany limit,masz harmonogram spłat, więc można być zorientowanym.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@chimera252 

Gdzie sprawdzić aktualną wysokość limitu na zakupy na Raty Od.nowa?

Wysokość środków, które możesz wykorzystać w ramach Rat Od.nowa znajdziesz w Zestawieniu transakcji, które co miesiąc na skrzynkę mailową podaną we wniosku będzie przesyłał Ci bank. Sprawdzisz ją także przy okazji kolejnego zakupu na Raty Od.nowa na Allegro oraz w Systemie bankowości internetowej banku i aplikacji GOmobile.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/raty-odnowa/raty-od-nowa-jak-korzystac-z-limitu-na-zakupy-na...

oznacz moderatorów