anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty PayU - brak rat zero przy konkretnych przypadkach

AgeQ
#7 Wielbiciel#

Witam.

Chciałabym prosić aby ktoś pomógł mi zrozumieć pewien fenomen.

Oferty:

14474667335 - Procesor Intel I5

14568978037 - Obudowa Fractal Design

14488755231 - Laptop Dell G15 z monitorem Samsung w zestawie

 

Opcja w której mogę wziąć raty 0%:

- Wszystkie 3 produkty razem

- Wszystkie 3 produkty + 2 procesory

- Każdy produkt pojedynczo

Opcja w której nie mogę wziąć rat 0%:

- Obudowa i procesor z sobą

- 2x procesor

Chciałabym dodać, iż KAŻDY PRODUKT ma uzupełnioną opcję rat 0%, a produkt 14488755231 został użyty w ramach testu, jego nie potrzebuję.

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AgeQ Wyjaśniam Twoje zgłoszenie z odpowiednim zespołem. Wrócę do Ciebie z odpowiedzią, jak tylko się czegoś dowiem. 🙂

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AgeQ
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi Super, chciałam zaznaczyć iż problem występuje dalej. Wskazana obudowa jako pojedynczy produkt ma możliwość płatności ratami PayU, jednak w parze z procesorem lub dowolną płytą główną za 1000+zł już nie ma.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AgeQ Rozumiem, przykro mi, ale wciąż czekam na odpowiedź w tej sprawie. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AgeQ Wracam do Ciebie z odpowiedzią! Opcja rat 15x0 to jest inna (od promocji 5x0) kampania ratalna, która jest dla ofert promowanych w wybranych kategoriach. W niej raty dostępne są do kwoty 20 000 zł (zgodnie z regulaminemi jeżeli przynajmniej połowa wartości koszyka składa się z ofert z dostępną ofertą rat zero, to całe zamówienie można wziąć na raty zero. Więc może być tak, że weźmiesz ofertę za 3000 zł z dostępnymi ratami do 20 000 + 2 procesory, które mają raty tylko do kwoty np. 1500 zł (albo wcale nie mają) i będziesz miał raty zero, bo ponad połowa koszyka składa się z ofert z ratami zero i spełniony jest warunek maksymalnej kwoty 20 000 zł. Ale jak weźmiesz same procesory, które mają tylko "słabszą" ofertę rat do 1500 zł, to kwota 1500 zł zostanie przekroczona i raty 0 nie będą w ogóle dostępne. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów