anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty poprzez Inbank są bezpieczne?

cholewajacek
#1 Nowicjusz#

Witam mam takie pytanie bo chciałem dokonać zakupu poprzez allegro raty INBANK, moja obawa jest taka że nigdy nie słyszałem o tym banku i tu moje pytanie czy jak jest napisane że 0% to tak rzeczywiście jest czy są jakieś haczyki problemy itp ktoś kupował już przez ten bank? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli taki bank jest na liście tzn. że Allegro daje błogosławieństwo, kupuj. Tak są zero jak kupisz za tyle ile jest w ofercie. Tu masz jak kupować na raty: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/informacje-ogolne/jak-kupowac-na-raty-rKxBgYZnDIX

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@cholewajacek Jeżeli na Allegro masz napisane, że są to raty 0% to na pewno tak będzie. W trakcie wypełniania wniosku będziesz miał potwierdzenie, że są to raty zero, to samo będzie napisane w umowie, którą otrzymasz i którą przed zaakceptowaniem możesz dokładnie przeczytać.

oznacz moderatorów

cholewajacek
#1 Nowicjusz#

No bo czytałem że kupowali na raty czekali podisywali umowy czekali na akceptację później produkt zniknął z oferty i nie wiedziało czy raty obowiązują czy nie pierwszy raz to chce zrobić więc trochę się boję 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@cholewajacek Pierwszeństwo zakupu jest dla gotówki, składasz wniosek i czekasz, po akceptacji twój towar przechodzi w zakupione, sprzedawca dostaje kasę i Ci wysyła, oczywiście jak jest on jeszcze w ofercie. Nie ma towaru nie masz rat.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@cholewajacek Jeżeli masz obawy co do tego banku, przy wypełnianiu wniosku wybierz inny bank - jest taka możliwość na etapie wyboru ilości rat. Ewentualnie wybierz raty Od.nowa - to sprawdzony partner pożyczkowy.

oznacz moderatorów