anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

raty- przedmioty nadal w koszyku

szopa310197
#1 Nowicjusz#

06.12.2020 kupiłam przedmioty na raty przez allegro, dzisiaj 07.12.2020 o godz. 12: 52 dostałam od banku informacje ze pożyczka została mi udzielona. O godz. 12:53 pisze do mnie allegro ze bank nie zaakceptował wniosku i przedmioty nie zostały kupione. Dzwoniąc do banku dowiaduje się ze wniosek przeszedł i wszystko jest ok. Przedmioty na allegro są nadal w koszyku. Proszę o informacje czy dokonałam zakupu czy tez nie oraz co zrobić aby te przedmioty kupić jak bank twierdzi ze dostałam pożyczkę.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

wojnaro
#1 Nowicjusz#

Ten sam problem. Szukam  odpowiedzi której  nadal brak 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@szopa310197 Robiłaś przelew weryfikacyjny 1 zł w celu potwierdzenia danych? Weryfikacja może potrwać dzień, dwa, poczekaj. Jeśli się powiedzie, przedmiot znajdzie się w zakładce Kupione. Rozbieżne powiadomienia mogą wynikać stąd, że składałaś dwa wnioski - jeden został odrzucony a drugi zaakceptowany.

oznacz moderatorów

szopa310197
#1 Nowicjusz#

Robiłam przelew, dzwoniłam do banku twierdza ze przyznali pożyczkę, 30 min temu z koszyka zniknął jeden przedmiot, ponieważ jest już nie dostępny... a ja dalej nie wiem co robić

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@szopa310197 Jeśli przedmiot jest już niedostępny, to cały zakup ratalny nie zostanie sfinalizowany. Transakcja zostanie anulowana po kliku dniach. Musisz ponownie złożyć wniosek, wkładając nowe przedmioty do koszyka. Zanim to zrobisz, skontaktuj się z bankiem, niech Ci potwierdzą anulowanie zakupu.

oznacz moderatorów