anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty Zero- brak opcji w ofercie . Jak włączyc

Krzychu798
#8 Zapaleniec#

Cześć. Chciałem zakupić pewien produkt o wartości 800zł na allegro poprzez Mój Limit Odnawialny Allegro jednakże sama oferta nie posiada raz ZERO .
Można tylko poprzez Raty (ale te zwykłe ) oraz allegro pay.
Pisałem do sprzedawcy czy mogą jakos włączyć te opcje przy swojej aukcji ponieważ chciałbym zakupic ale brak tej opcji to napisali mi że tylko allegro to może zrobić. Czy to prawda?
Kiedyś któryś sprzedawca na moją prośbę wyróznił ogłoszenie i wpadła opcja RAT ZERO . Jak to ugryźć? Czy nic sie nie da zrobić?

Dodam że jest to oferta w kategorii częsci samochodowych więc opcja taka mogłaby byc chyba dostępna.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Paint_Box
#12 Orędownik#

Tylko sprzedawca może sprawić, aby jego oferta była dostępna w ratach zero, zobacz tu; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-i-edycja-oferty/czy-moge-sprzedawac-na-raty-B...

oznacz moderatorów

Krzychu798
#8 Zapaleniec#

to też czytałem dlatego zdziwił mnie sprzedawca,a nie jest to mały sprzedawca tylko taki na dużą skale. Okej podeśle mu to . Dzieki

oznacz moderatorów

Krzychu798
#8 Zapaleniec#

dostałem odpowiedź od sprzedającego że **piiip** z tego będzie. 

"Witam
niestety nie ma takiej możliwości, aukcje zostają same zakwalifikowane do tego programu jak jest promocja w allegro,na chwile obecną te działy nie są objęte promocją, więc niestety nie pomożemy."

oznacz moderatorów