anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty zero, jak skorzystać?

Client:112589244
#2 Obserwator#

Witam, przez wiele lat mam u Was konto smart które niedawno zmieniłem na firmowe. Chciałem kupić teraz przedmiot korzystając z rat zero ale jak okazało się- nie jest to możliwe- tylko leasing. Założyłem więc drugie konto zwykłe ale na nim nie mam teraz opcji zakupu korzystając z rat zero. Po co tak komplikować sytuację i tworzyć nowe konta zamiast zostawić wybór użytkownikowi? Co mam teraz zrobić?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:112589244 Cześć. 🙂 Raty Zero nie są dostępne na kontach firmowych. Jeśli próbujesz dokonać zakupu na koncie zwykłym, to raty będą dostępne (oczywiście tylko wtedy, jeśli w ofercie jest taka możliwość). 

Raty nie są dostępne jeżeli wybrano płatność przy odbiorze, w ofertach wystawionych w formacie licytacji, w ofertach wystawionych na kontach Junior, a także w niektórych kategoriach. Wartość zakupów wraz z dostawą w przypadku rat Zero musi wynosić od 1 000 zł do 20 000 zł.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:112589244
#2 Obserwator#

Niestety nie widzę tej opcji po dodaniu produktu do koszyka. Chodzi konkretnie o Numer oferty: 13805072888

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:112589244 Czy po wybraniu metody dostawy nie widzisz opcji płatności ratalnej PayU? 

Zrzut ekranu 2023-07-10 o 17.32.27.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:112589244
#2 Obserwator#

Ok pojawiło się po wybraniu najpierw metody dostawy- to mnie zmyliło. Mam jeszcze jedno pytanie- czy jest możliwość powiązać wykupiony na koncie firmowym "Smart" z nowo utworzonym kontem "zwykłym"? Nie widzę sensu wykupowania drugiego "Smart" na drugie konto- w końcu jestem jednym tym samym użytkownikiem.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:112589244 Nie, obecnie nie ma takiej możliwości. Smart przypisywany jest do danego konta i nie ma opcji przeniesienia lub podzielenia 😞 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:112589244
#2 Obserwator#

Namieszaliście z tym kontem firmowym pozbawiając użytkownika wyboru opcji zakupu i finansowania... Nieładna zagrywka ale warto o tym wspomnieć jako sugestia. W takim razie dzięki za pomoc i pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów