anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Włamanie na konto

magda_jodla
#7 Wielbiciel#

Dzisiejszej nocy ktoś włamał się na moje konto. Zmienił nr telefonu i używając powiązanej i zapisanej na konciekarty narobił zakupów z dostawą do paczkomatu na drugim końcu Polski. Transakcji było sporo. Część z nich na szczęście nie przeszła ale kilka zostało opłaconych.

Czy jest szansa na zlokalizowanie złodzieja. Czy w sytuacji anulowania transakcji odzyskam pieniądze? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@magda_jodla Anuluj co się da, jest szansa że nie wyślą 🙂

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

________
Κώστας
oznacz moderatorów

magda_jodla
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź, zakupy ktoś zrobił o 00.20, zamówienia anulowałam ok 5 rano a jednak już mam info że jakieś przesyłki wystartowały😭

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To poinformuj sprzedających że nie odbierzesz, klikaj zwrot.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@LEW433 co to da jak paczka zostanie odebrana, włamujący zmienił numer telefonu i podał swój paczkomat 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@magda_jodla Zajęliśmy się tą sprawą. Zamówienia są anulowane, więc otrzymasz zwrot wpłat. Jeśli któreś zamówienie zostało już zrealizowane, skorzystaj z możliwości zwrotu.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

magda_jodla aż sprawdziłem czy u mnie nie ma zakupu z Twojego konta , dużo paczek czeka na kuriera . Odepnik kartę , albo włącz dwuetapowe logowanie .

oznacz moderatorów

magda_jodla
#7 Wielbiciel#

Dziękuje

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@magda_jodla nie wiem na ile jest to skuteczna metoda sprawdzenia ale możesz warto sprawdzić swoje dane po wielkim wycieku https://bezpiecznedane.gov.pl/ 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:44052296  To sprawdzenie wycieku jest niewiarygodne.  Sprawdzałem, teoretycznie nie ma moich danych w  "wyciekach"  a tymczasem  przysyłano mi maile z nazwiskiem, imieniem, numerem telefonu żebym sobie zaktualizował numer karty, bo jak nie to blokada.

Więc  te dane z gov.pl są mocno nieaktualne.

 

oznacz moderatorów