anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty zero Kreditech

Client:25155602
#7 Wielbiciel#

Chciałbym dokonać zakupy za pomocą rat zero ale przy wyborze mam tylko trzy banki, brakuje Kreditech który chciałbym wybrać. Ma ktoś pomysł co mogę zrobić abym mógł wybrać Kreditech?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

Nic, bo allegro ma układ tylko z trzema, udaj się bezpośrednio do Kreditech i weź kasę wróć na allegro i zakup interesujący produkt 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:25155602
#7 Wielbiciel#

"Podmiotem udzielającym pożyczki na zakupy na Allegro, określanej jako raty zero jest jeden z partnerów pożyczkowych – Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie, mBank S.A. z siedzibą w Warszawie, AS INBANK S.A. Oddział w Polsce albo Monedo Now, oferowane przez Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Sprzedający nie jest stroną umowy kredytowej, którą zawierasz, gdy kupujesz na Raty ZERO."

Piszą że mają 4 partnerów

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Może odpadł 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@Client:25155602 to, jakie banki masz do wyboru, zależy od wielu czynników, m.in. kategorii, kwoty, ale także okresu, w którym występujesz o pożyczkę czy segmentu, w jakim się znajdujesz. Nie zawsze wszyscy pożyczkodawcy będą dostępni i co do zasady nie masz na to wpływu.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

Client:25155602
#7 Wielbiciel#

Odpowiedź od Allegro

"Dzień dobry,

Obecnie w ratach PayU jakie są dostępne w Allegro - udostępniamy 3 pożyczkodawców: mBank, Alior Bank oraz Inbank.

Usługa Kreditech/Monedo pojawi się tylko i wyłącznie wtedy kiedy któryś z pożyczkodawców Alior Bank lub Inbank da decyzję odmowną do wysłanego wniosku.

Wówczas PayU zaproponuje automatycznie wnioskowanie o taką samą ofertę (raty 0% albo raty standardowe) w Kreditech Polska Sp z o.o."


oznacz moderatorów

gosia84_2010
#8 Zapaleniec#

Nic mnie nie przekierowalo na ich stronę po dwóch nieudanych weryfikacjach-jak pisałam wcześniej wyszedł mi komunikat abym zmieniła sposób płatności 🥺

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@gosia84_2010 Są już wybrane i albo bierzesz albo nie.😂

oznacz moderatorów

gosia84_2010
#8 Zapaleniec#

Nie ma Mondeo też liczyłam na nich 🥺 przeszłam dwóch kredytodawcow odmownie,nie przekierowanie mojego wniosku mondeo  niestety jak to bo jeszcze w kwietniu. Wyszedł mi komunikat zmień sposób płatności 🥺No szkoda brakuje ich 

oznacz moderatorów