anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty zero nie działają

Client:40754896
#8 Zapaleniec#

Hej, mimo iż wybrana przeze mnie oferta ma opcję raty zero i wartość przekracza 1000pln, to jednak nie mogę skorzystać z tej opcji.

Client40754896_0-1651080812734.png

Generalnie nie działają mi te raty zero, a w przeszłości wielokrotnie z nich korzystałem.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#
 
 
Z rat nie skorzystasz, gdy kupisz w licytacji lub przez opcję kup teraz (raty są możliwe tylko przy zakupach przez koszyk).
oznacz moderatorów

Client:40754896
#8 Zapaleniec#

Ale to jest koszyk...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:40754896 A nie jest to zakup spoza UE?

oznacz moderatorów

Client:40754896
#8 Zapaleniec#

No zgadza się, teraz zauważyłem, ale regulamin o tym nic nie mówi. To może być przyczyna?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie da się wówczas tego kupić na raty.😁

oznacz moderatorów

Client:40754896
#8 Zapaleniec#

Ale teraz sprawdziłem, że dla innego przedmiotu też nie działa - już z UE. Zresztą sprawdzałem na wielu.

 

oznacz moderatorów

stephanyarach
#3 Debiutant#

2 tygodnie temu rozmawialem z kims na infolinii i usluszalem ze faktycznie dziwne, sprawdzimy to i oddzwonimy. Po ok godzinie dostalem telefon zwrotny z informacja ze po sprawdzeniu aukcji i mojego konta raty zero powinny byc mozliwe, ale z powodu problemow technicznych sa one wylaczone. I tak do dzis, bez zmian... Podejrzewam ze Allegro w 'przymusowy' sposob promuje swoje nowe Allegro Pay, dawno nie slyszalem o problemie technicznym, ktory trwa 2 tygodnie.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@stephanyarach W której ofercie nie widzisz możliwości zakupu na raty?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

stephanyarach
#3 Debiutant#

w ofercie widze mozliwosc zakupu na raty zero, dopiero w koszyku przycisk nie dziala. Tak jak na pierwszym zdjeciu w dyskusji.

a jesli chodzi o oferte to np ta
https://allegro.pl/oferta/kugoo-hulajnoga-elektryczna-kirin-g3-1200w-66-km-h-11674712173

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@stephanyarach Rozumiem. A czy kiedy przechodzisz dalej, klikając w "DOSTAWA I PŁATNOŚĆ", nie widzisz w metodach płatności rat PayU?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

stephanyarach
#3 Debiutant#

@nat_not  napisał(a):

@stephanyarach Rozumiem. A czy kiedy przechodzisz dalej, klikając w "DOSTAWA I PŁATNOŚĆ", nie widzisz w metodach płatności rat PayU?


Widze! czyli cos sie musialo zmienic, kupilem juz kilka rzeczy przez raty zero ale zawsze uzywalem od razu przycisku, bylem pewien ze wybor Rat PayU na kolejnym ekranie da mi tylko zwykle raty. Dzieki za pomoc! problem rozwiazany.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@stephanyarach Nieaktywny przycisk w koszyku to faktycznie problem techniczny. Przepraszamy ze tę nieprawidłowość.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów