anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty zero przelew weryfikacyjny

szymkaska
#7 Wielbiciel#

Witajcie, dokonywałam wcześniej zakupów na raty przez allegro. Tym razem chcę kupić przedmioty i po wypełnieniu wniosku od razu odmawia mi kredytu, a nawet nie przekierowuje na stronę do przelewu weryfikacyjnego. Miałam podobnie z ratami w ikea, ale wystarczyło zmienić przeglądarkę, bo adblock blokowal. A tu nic, tylko odmowa bez weryfikacji czegokolwiek. Co się dzieje? Ktoś pomoże? 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

xyz96
#21 Demiurg#

Wybierz inny rodzaj rat, albo wypełniając wniosek zmień bank udzielający pożyczki. Masz tam możliwość zmiany banku przy wyborze ilości rat.

oznacz moderatorów

szymkaska
#7 Wielbiciel#

Zależy mi na ratach zero, zmieniałam na wszystkie trzy banki - Nigdzie nie dziala

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@szymkaska  może masz jakieś zaległości w spłacie jakiegoś kredytu

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

szymkaska
#7 Wielbiciel#

Jestem na czacie przez WhatsApp z Panem, który wie chyba mniej niż my 😒

oznacz moderatorów

natashqa1
#7 Wielbiciel#

Czy udało Ci się rozwiązać problem? Bo właśnie mam taki sam ;/ nie mam problemu z wzięciem rat w sklepie (np euro rtv) - gdzie pożyczki udziela alior bank, w mbanku mam konto. Z obu banków potrafią dzwonić proponując kredyty a jakiejś **piiip**oły za  1 tyś na allegro nie mogę kupić. Z ratami nie zalegam, wszystko spłacane na czas. Dochody też są wystarczające. Parodia

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@natashqa1 Widzę, że wczoraj udało Ci się dokonać zakupu na raty. Pozostałe płatności ratalne dotyczące tego samego przedmiotu zostały odrzucone.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

natashqa1
#7 Wielbiciel#

Tak wczoraj się udało, z mojego konta na dane mojej mamy  (bo przedmiot i tak dla niej ). Na forum znalazłam kilka informacji, że jak konto zarejestrowane jest na mnie to nie mogę dokonać zakupu na inną osobę...jak widać chyba można. Nadal nie rozumiem dlaczego 3 banki odrzucają moje wnioski, jak już wspomniałam w sklepie nie mam problemu z ratami. Kiedyś też nie było problemu z ratami na allegro...

 

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@natashqa1 Nie ma możliwości wprowadzenia innych danych kupującego we wniosku o kredyt. Muszą być one zgodne z danymi na koncie Allegro.

Widzę, że wpisałaś inne dane do faktury. Wniosku nie jestem w stanie sprawdzić.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

natashqa1
#7 Wielbiciel#

@nat_notjak  widać jest taka możliwość bo właśnie tak zrobiłam, przelew weryfikacyjny poszedł z konta mamy (więc tu dane z wniosku  zgadzały się z danymi konta bankowego). Przedmiot mam w kupionych, płatność zakończona. No chyba, że jest możliwość że allegro lub bank anuluje ten zakup z jakiegoś powodu...

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@natashqa1 Nie. Ten zakup nie zostanie anulowany.

Poprosiłam też o weryfikację czy zmiana danych we wniosku była możliwa i otrzymałam odpowiedź, że nie. Więc nic się nie zmieniło w tym procesie. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@natashqa1 Jesteś drugą osobą na tym forum która pisze, że można wziąć raty na dane innej osoby niż dane konta Allegro. Dziwne, bo zgodnie z zasadami Allegro teoretycznie nie jest to możliwe. Chyba jednak banki nie przestrzegają tej zasady i w takich sytuacjach raty przyznają.

oznacz moderatorów

natashqa1
#7 Wielbiciel#

@xyz96 nie wiem kto to weryfikuje, allegro czy bank, ale bez problemu mogłam zmienić dane w wypisywanym wniosku

oznacz moderatorów