anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty zero

prss41
#2 Obserwator#

 Chcę zakupić felgi,  jest znaczek „raty zero”, po dodaniu do koszyka nie mam opcji płatności „raty zero”, tylko raty PayU, z chorym oprocentowaniem. W czym jest problem?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@prss41 poproszę o numer oferty, której to dotyczy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

prss41
#2 Obserwator#

Numer oferty: 13122879211

oznacz moderatorów

prss41
#2 Obserwator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

jak dodaje jedną lub dwie felgi (Razem Około 2200 Zł) to mam opcje raty zero, ale jak dodam trzecią lub komplet z 4, znika taka opcja. Można to jakoś rozwiązać?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wiem, może 2 osobne zakupy?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To możliwe, pisali już o tym tu, ale sprawdź dokładnie ofertę bo mogą być jakieś warunki.

https://allegro.pl/zobacz/ratyzero?bi_m=showoffer

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@prss41 przykro mi, ale nie będzie możliwa zmiana tych warunków. Dowiaduję się jeszcze dlaczego tak jest, ale nie sądzę, że będziemy mogli to zmienić. 
Więc rozwiązaniem pozostaje złożenie dwóch zamówień po dwie opony w ramach rat zero. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@prss41 wracam jeszcze ze szczegółowymi informacjami na temat rat zero.
W przypadku rat zero limit wynosi 1500 zł jeśli oferta nie jest promowana, natomiast w sierpniu mamy specjalną promocję, która pozwala na skorzystanie z rat zero przy zakupach do 3 tys zł.
Dlatego raty zero nie są dostępne przy wybraniu większej ilości produktów, przekraczają wówczas limit.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

dCamillo
#7 Wielbiciel#

Jak to się ma do regulaminu, w którym kwota zakupów na "raty zero" jest wyraźnie opisana jako "o wartości od 1.000 zł do 50.000 zł (wliczając w to koszt dostawy)"?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dCamillo w regulaminie w części dotyczącej rat zero jest informacja:

"Oferta na Produkt udostępniana jest w opcji Raty ZERO w poniższych przypadkach:

a) w Ofertach Sprzedających spełniających kryteria wskazane w ust. 2 oraz

b) w Ofertach Sprzedających, które zostały wystawione z dodatkową opcją promowania: “Wyróżnienie”, “Wyróżnienie rozliczane elastycznie”, "Pakiet Promo") wykupioną przez Sprzedającego,

c) w ramach Transakcji, w której co najmniej połowę wartości koszyka Użytkownika będą stanowić Towary spełniające warunki wskazane powyżej, o ile wartość koszyka nie przekroczy 20.000 zł (wliczając w to koszt dostawy), przy czym Towary skompletowane w ramach koszyka mogą pochodzić z Ofert różnych Sprzedających.

Limit, o którym pisałam wyżej dotyczył oferty, która nie była promowana. Jeśli w ofercie jest wykupione promowanie, to limit nie obowiązuje. 



   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów