anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty,zwrot i odstąpienie od umowy a inne przedmioty

MAMY ROZWIĄZANIE!
Kacus82
#7 Wielbiciel#

Witam, zakupiłem 2 produkty od różnych sprzedawców, jeden okazał się niesprawny i został zwrócony. Niestety jako laik nie zagłębiłem się w temat i podczas rozmowy z biurem obsługi klienta banku Pani poradziła odstąpić od umowy poprzez formularz co niestety uczyniłem. W efekcie umowa ratalna została rozwiązana całkowicie i tu nasuwa się pytanie jak wyglada sprawa z płatnością za inny przedmiot? Czy sprzedający otrzyma informację od Allegro czy banku? Będę musiał zwrócić przedmiot czy pojawi się opcja ponownej płatności? Naturalnie napisałem do sprzedającego i opisałem sytuację zapewniając o uregulowaniu płatności, tylko nie wiem jak to się odbędzie, czy ktoś doświadczony lub z podobnym problemem mógłby mi coś powiedzieć na ten temat. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Kacus82 W takiej sytuacji będziesz prawdopodobnie musiał dokonać ponownego zakupu już tylko tego przedmiotu, którym jesteś zainteresowany, ale dokładne warunki określa umowa ratalna, więc poczekaj na odpowiedź sprzedającego i banku, który udzielił Ci rat. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Powinien być aneks do umowy!

oznacz moderatorów