anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Realizacja zamówień a dodatkowe koszty za wysyłkę Smart paczkomaty, DPD

RENGUM-WOJCIK
#7 Wielbiciel#

Witam, gdzie znajdę informację na temat naliczania dodatkowych kosztów o różnej wartości przez Allegro, za wysyłkę zamówień Allegro Smart poprzez InPost paczkomaty, kurier DPD?

Przeglądam historię operacji sprzedaży i zadziwia mnie różna wielkość naliczanych kosztów przez Allegro za wysyłkę Allegro Smart firmą InPost, paczkomaty, kurier DPD.

Allegro Paczkomaty InPost opłata raz jest to kwota 0,99zł raz 1,19zł lub 3,49zł.

Przesyłka DPD opłata raz jest to kwota 2,09zł lub 2,19zł lub 4,99zł

Zauważyłem również że Allegro obarczyło mnie kosztami 2 x przesyłka za opaski gdzie zamówienie wysłane było jedną paczką, nie rozumiem?

Dodatkowe pytanie - przy wystawianiu oferty jestem w stanie wyliczyć prowizję od sprzedaży i doliczyć ją do sprzedawanego produktu ale jak domyślić się jaką kwotę allegro doliczy mi za przesyłkę aby wliczyć ją w cenę produktu tak aby coś zarobić na sprzedaży a wręcz nie dokładać się do sprzedaży.

pozdrawiam

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mirex2005
#12 Orędownik#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

RENGUM-WOJCIK
#7 Wielbiciel#

Dziękuję

a co z wliczeniem kosztu dostawy w produkt?

"Dodatkowe pytanie - przy wystawianiu oferty jestem w stanie wyliczyć prowizję od sprzedaży i doliczyć ją do sprzedawanego produktu ale jak domyślić się jaką kwotę allegro doliczy mi za przesyłkę aby wliczyć ją w cenę produktu tak aby coś zarobić na sprzedaży a wręcz nie dokładać się do sprzedaży."

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@RENGUM-WOJCIK tego jednoznacznie nie wyliczysz , masz statystyki to kombinuj .

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

możesz tylko orientacyjnie wyliczyć prowizję na podstawie wartości sprzedawanego produktu, w założeniu, że klient wybiera przesyłkę smart. Oczywiście prowizja będzie też uzależniona od wybranej formy dostawy, inna przy odbiorze z punktu, a inna niż dostawy na adres.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

różne kwoty są przede wszystkim uzależnione od wartości zamówienia. Mamy widełki 40-80zł, 80-wyżej itd.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów