anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

rekamacja dane - RODO

Client:73762267
#1 Nowicjusz#

Konto na allegro mam od dawna, jednak dopiero teraz je reaktywowałam, po przez skorzystanie z usługi powiązania kont w pakiecie rodzinnym. 
Na moim koncie mam inne dane, nie dostaje powiadomień o swoich przesyłkach, jednak osoba, której podany jest numer telefonu na widocznie moje przesyłki w swojej aplikacji + swoje. 

Ja dostaje tylko @ o tym, że jest przesyłka. 

Doszło do ujawnienia danych osobowych innej osoby mi, i w drugą stronę. 

Proszę o weryfikację całego konta pod kątem bezpieczeństwa. Sprawę zgłaszam do GIODO. 

 

 

allegro.jpgdane z aplikacji.jpg

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:73762267 nie jestem pewna czy dobrze rozumiem, więc poproszę Cię jeszcze o doprecyzowanie.
W danych konta podany jest numer telefonu o końcówce *446, natomiast na przedstawionym zrzucie z formularza płatności i dostawy widać, że podałaś numer telefonu o końcówce *197. W takiej sytuacji informacje o przesyłce przesyłane są do aplikacji na telefonie, którego numer telefonu został podany na formularzu płatności i dostawy, a nie w danych konta, więc nie jest to błąd. 
W szczegółach zamówienia widzę, że przesyłki zostały wysłane na dane innej osoby i jedynie numer telefonu zgadza się z tym jaki jest widoczny na przesłanym przez Ciebie zrzucie. 
Widziałam też, że kontaktowałaś się z nami w wiadomości e-mail, jednak nie możemy zmienić danych na koncie, z którego piszesz. 
Konto zostało założone na dane, które obecnie są na nim widoczne. W takiej sytuacji, możesz założyć nowe konto na Allegro na poprawne dane. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów