anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamacja a brak konta sprzedającego

kinga-123
#7 Wielbiciel#

Czy jest szansa na pomoc allegro w sytuacji gdy chcę zareklamować buty kupione przez portal a nie mam już do kogo bo sprzedającego nie ma już w serwisie? Ostatnie komentarze są sprzed kilku tygodni. Od zakupu minął rok i miesiąc. Sprzedawcy po nipie nie mogę odnaleźć anie ceidg ani w krs nawet po uwzględnieniu wyświetlonych. 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#

Z pewnością jest, zniknięcie nie zwalnia go od obowiązku rękojmi: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

kinga-123
#7 Wielbiciel#

Oczywiście tam miało być że nie mogę znaleźć po nipie ani w krs ani w ceidg nawet uwzględniając wykreślonych... 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@kinga-123 Otwórz dyskusję. W zakładce "Moje zakupy" "Zgłoś problem z zakupem" W razie czego pomoże Ci pracownik Allegro

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 Racja. Niedokładnie przeczytałem. Mój bład.

oznacz moderatorów

kinga-123
#7 Wielbiciel#

Kupione ponad 180 dni temu więc mam to nieaktywne. Napisałam przez formularz. Zobaczymy...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kinga-123 Cześć. Czy chodzi o buty z zakupu numer 82ca0690-56a6-11eb-81d1-95da7f41f660? Sprzedający aktywnie sprzedaje na Allegro. Możesz skontaktować się z nim za pomocą Centrum Wiadomości - https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/centrum-wiadomosci/wiadomosci/new-message 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kinga-123
#7 Wielbiciel#

A gdzie szukać tego ciągu znaków? Jeśli to numer zamówienia to jest on u mnie inny. Nie wiem czy mogę go tu wkleić

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kinga-123 Możesz go tutaj wkleić. Numer zamówienia znajdziesz w szczegółach zakupu w zakładce Kupione: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kinga-123
#7 Wielbiciel#

37c32d82-6217-11eb-9577-e91d3ccc15b2

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kinga-123 Dziękuję. Mimo że ten użytkownik nie sprzedaje już na Allegro, nie zwalnia go to z obowiązku rozpatrzenia reklamacji. Zgodnie z informacją z korespondencji numer 21326194 - wysłaliśmy do sprzedającego wiadomość. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kinga-123
#7 Wielbiciel#

Tak jest, otrzymałam informację. Czekam teraz na reakcję Sprzedającego. Na moją wiadomość z soboty póki co nie odpisał, może wiadomość od allegro jakoś go zmobilizuje. Pozdrawiam serdecznie

oznacz moderatorów