anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamacja - co powinienem zrobić?

januszek124
#7 Wielbiciel#

Witam chciałbym zapytać się o reklamację [edycja] z dn 14,08,2020
Pokrótce przybliżę temat
26,08 zakupiłem części na Allegro z przesyłką do paczkomatu
Przesyłka przyszla 31,08 i tego samego dnia zastała zwrócona do nadawcy za pomocą paczkomatu- nr zwrotu [edycja] , wygenerował się też nr przesyłki [edycja]
dostałem wiadomość ze przesyłka została odebrana z paczkomatu 02,09
Na moje pytanie kiedy dostanę zwrot gotówki sprzedający odparł że nie otrzymał żadnej paczki zwrotnej i zasugerował mi był zgłosił reklamację do Inpost co uczyniłem
Proszę o odpowiedz
Łączę pozdrowienia
Janusz Piszczek
[edycja]

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@januszek124 takie zwroty wracają na adres firmy i została dostarczona, napisz że czekasz na zwrot kasy i w razie co poproś o pomoc pracownika, 

Rozpocznij Dyskusję i zamieść w niej swoje wyjaśnienia. Dzięki temu sprzedający w jednym miejscu znajdzie wszystkie niezbędne informacje w tej sprawie.


________
Κώστας
oznacz moderatorów

januszek124
#7 Wielbiciel#

Witam dzięki za odpowiedz dzis wysłałem do sprzedawcy smsy i emaila na temat zwrotu jak również widok strony ze śledzeniem przesyłki gdzie jest ze 02.09 2020 o godz 17.28 paczka została odebrana

Zobaczymy co odpowie

Pozdrawiam januszek124

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Masz dokument potwierdzający odesłanie paczki, masz potwierdzenie odbioru paczki, domagaj się zwrotu wpłaty w Dyskusji; https://allegro.pl/dyskusje/nowa Po 24 godzinach pomoże Ci tam pracownik Allegro. Zgodnie z prawem sprzedawca ma obowiązek niezwłocznego zwrotu wpłaty po odstąpieniu od umowy, może się jednak wstrzymać ze zwrotem pieniędzy do czasu otrzymania zwracanej rzeczy lub do czasu otrzymania od kupującego potwierdzenia nadania zwrotu. Po rozpoczęciu Dyskusji może się nagle okazać, że sprzedawca jednak otrzymał zwracany przedmiot 🙂

oznacz moderatorów

januszek124
#7 Wielbiciel#

Witam dzięki za odpowiedz dzis wysłałem do sprzedawcy sms-y i e-maila na temat zwrotu jak również widok strony ze śledzeniem przesyłki gdzie jest ze 02.09 2020 o godz 17.28 paczka została odebrana

Zobaczymy co odpowie

Pozdrawiam januszek124

oznacz moderatorów