anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

reklamacja

MAMY ROZWIĄZANIE!
jacek7474
#9 Pomysłodawca#

Kupiłem w styczniu szczoteczkę do zębów, popsuła się i złożyłem reklamację u kupującego. Napisał, że daje tylko miesiąc gwarancji - ale ustawowo są przecież 2 lata.

Proszę o interwencję w tej sprawie. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
jacek7474
#9 Pomysłodawca#

napisali mi też, że kiedyś mieli podobną sytuację i to allegro zwraca pieniądze w takich przypadkach, nie oni

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@jacek7474 Ustawowo gwarancji może nie być w ogóle lub może trwać nawet i 10 lat bo jej udzielenie jest całkowicie dobrowolne i zależne od sprzedającego.

Masz za to rękojmię która ustalana jest na minimum 1 rok przy towarach używanych lu 2 lata dla towarów nowych.

Napisz sprzedającemu że składasz reklamację na podstawie rękojmi i zobacz co powie na to.

oznacz moderatorów
jacek7474
#9 Pomysłodawca#

napisałem, że z tytułu rękojmi, napisali że to allegro zwraca pieniądze w takich przypadkach, nie oni

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@jacek7474 Podałem Ci link i tam napisz a pomogą.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Całkiem odważnie z ich strony 😄

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak gwarancję daje gwarant, może to to sprzedajacy albo producent a Ty złóż reklamacje  z tytułu rękojmi, napisz tu a wyślą i pomogą Ci: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów
jacek7474
#9 Pomysłodawca#

właśnie napisałem, zobaczymy co odpowiedzą

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Pomogą, spokojnie sprzedajacy będzie musiał odpowiedzieć bo może mu to na złe wyjść, działa podobnie jak dyskusja.

oznacz moderatorów