anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

reklamacja

Client:74358433
#7 Wielbiciel#

W kwietniu kupiłam Xiaomi smartwatch mi band 5 (tak mi się przynajmniej wtedy wydawało) na urodziny siostry, które będą w sierpniu. Oferta wydała mi się bardzo korzystna więc dokonałam zakupu wcześniej. Gdy paczka przyszła nie przeglądałam nic, tylko schowałam do szafki. Dzisiaj postanowiłam zapakować prezent, ale zauważyłam, że na pudełku nie ma logo Xiaomi tylko "M5". Okazało się, że kupiony zegarek jest nieoryginalny. Oferta sprzedaży oczywiście już nie jest dostępna więc nie mam żadnych dowodów na to, że w nazwie i opisie była nazwa oryginalnego produktu. Czy w takiej sytuacji mogę złożyć reklamację? jeżeli nie mam dowodów na oszustwo sprzedającego, oprócz tego nieszczęsnego zegarka

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:74358433 jak wejdziesz w aukcję w moje zakupu, będzie widoczne wszystko z dnia zakupu, skopiuj link i udostępnij zobaczymy czy aukcja wprowadzała w błąd ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:74358433 Wpisz w wyszukiwarkę Allegro nr aukcji, powinna się pokazać oferta przeniesiona do archiwum i pokaż link do oferty. Zobaczymy co to dokładnie było. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście że możesz, na Allegro będzie ta oferta dostępna w archiwum. https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/historia-zakupow/jak-sprawdzic-opis-archiwalnej-oferty-LvP7a...

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:74358433 pewnie widziałaś tytuł katalogu. Cena Cię nie zastanowiła?

oznacz moderatorów