anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rezygnacja z zakupu nabytego przy pomocy rat

MAMY ROZWIĄZANIE!
AguBuszmenka
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry! Niedawno aktywowałam możliwość zakupu przez raty (bank BNP Paribas). Niestety kupiłam przedmiot o 3 razy za dużo, bo nie wiedziałam, że przy płatności ratalnej nie ma zakupu w zakładce "Kupione" i myślałam, że produkt nie kupiłam. Widzę, że zakupów ratalnych nie mogę od razu anulować, a płatność jest wszczęta. Co mogę zrobić? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
xyz96
#21 Demiurg#

@AguBuszmenka Masz już te 3 przedmioty w zakładce Kupione? Jeżeli nie możesz anulować, to wejdź w zakładkę Moje zakupy, rozwiń Szczegóły zakupu, potem kliknij Zwrot towaru przy dwóch przedmiotach, wypełnij formularz i wyślij. Sprzedawca wyśle Ci jeden przedmiot, a za dwa zwróci wpłatę do banku. Zwrócone pieniądze zasilą Twój limit odnawialny do wykorzystania przy kolejnych zakupach. Dokonując zwrotu w zakładce Moje zakupy nie musisz wcześniej odbierać i odsyłać towaru, możesz zrobić zwrot przed jego otrzymaniem.

oznacz moderatorów
AguBuszmenka
#7 Wielbiciel#

Właśnie nie mogę tak zrobić, bo produkty nie są w Kupione, tylko w zakładce "Allegro Finanse", a potem w "Liście płatności ratalnych". Przez to, że nie widziałam produktu w "Kupione" kupiłam rzecz kilka razy, a w tej "Liście...." nie widzę właśnie zwrotu Anuluj zakup czy coś w tym stylu i się martwię, że bank mi będzie naliczał jakieś odsetki parę razy 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@AguBuszmenka Czyli nie doszło jeszcze do zakupu żadnego z trzech przedmiotów. Zrobisz więc zwrot dwóch, gdy dojdzie do zakupu trzech. Jeżeli odstąpisz od umowy ze sprzedawcą, bank nie będzie Ci naliczał odsetek parę razy. Jeżeli chcesz, aby nie doszło do zakupu trzech przedmiotów, tylko jednego, a wysłałaś już trzy zaakceptowane i potwierdzone wnioski, kontaktuj się z bankiem teraz i poproś o to.

Skontaktujesz się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Bank BNP Paribas Bank Polska S.A. pomoże Ci w kwestiach dotyczących:

  • zmiany danych kontaktowych
  • spłaty rat tj. aktualna kwota do spłaty, numer rachunku do spłaty, wakacje kredytowe
  • dostępów do dokumentów kredytowych
  • odstąpienia od umowy lub zamknięciu limitu

Z bankiem skontaktujesz się na jeden z poniższych sposobów:

  • poprzez System Bankowości Internetowej
  • przez Centrum Telefonicznej Obsługi Klienta banku pod numerem 48 503 221 521.
  • możesz również przyjść do placówki banku – listę placówek znajdziesz tutaj.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/raty-odnowa/raty-od-nowa-najczesciej-zadawane-pytania-LvPnlz...

oznacz moderatorów