anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Highlighted

Rezygnacja z zakupu

#1 Nowicjusz#

Witam zakupiłem przedmiot na allegro [ bagażnik rowerowy] zapłaciłem przelewem  czekając na przesyłkę kilka dni sprawdziłem status przesyłki wynika na to że będę czekał miesiąc na dostawę 😞 chce zrezygnować z zakupu i odzyskać pieniądze jak mam to zrobić? Dziękuję z góry za wskazówki. 

Highlighted

Rezygnacja z zakupu

#12 Orędownik#

 Musisz sprawdzić status twojej przesylki i podjąć odpowiednie kroki;@Client:75118693 https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/jak-anulowac-zakup-rKDAEXOx8iX

Highlighted

Rezygnacja z zakupu

#21 Demiurg#

 

Sprawdź, czy jest dostępna ta metoda;

 

  1. Wejdź w zakładkę Kupione, przy właściwym produkcie kliknij Szczegóły, potem w pozycji „anulowanie zakupu” kliknij Anuluj Zakup, wybierz powód anulowania i ponownie kliknij Anuluj zakup.

 

Jeśli nie ma takiej opcji;

 

  1. Wejdź w Kupione, przy właściwym przedmiocie kliknij „Szczegóły”, potem na dole „Zwróć całość lub część zakupu”, następnie zaznacz przedmiot i wskaż jeden z powodów, najlepiej zaznacz „Bez podania przyczyny”, wpisz numer konta i na koniec zatwierdź zwrot. 

 

  1. Możesz też wysłać sprzedającemu mailem oświadczenie o odstąpieniu od umowy, czyli krótkie pismo z datą zakupu, numerem oferty, nazwą przedmiotu, swoimi danymi osobowymi, informacją o rezygnacji z zakupu oraz numerem konta do zwrotu wpłaty.