anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Robiłam zwrot przez inpost. Widzę, że paczka dotarła do sprzedawcy, a on nie może jej namierzyć

40325133
#1 Nowicjusz#

Co się dzieje w momencie kiedy robiłam zwrot przez inpost. Widzę, że paczka dotarła do sprzedawcy, a sprzedawca ma problem z odnalezieniem paczki, a ja tym samym nie zwrócił mi pieniędzy.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@40325133 widzę, że już prowadzisz dyskusję ze sprzedającym, który napisał, że wyjaśnia sprawę. Ze śledzenia przesyłki wynika, że przesyłka dotarła do sprzedającego, więc mam nadzieję, że sprawę uda się szybko wyjaśnić. Poczekaj proszę na odpowiedź sprzedającego w dyskusji 🙂  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Odbiorca otrzymuje informację do jakiego paczkomatu przesyłka została włożona i ma kod odbioru . Owszem w okresie świątecznym paczki były tymczasowo wkładane do innych (zwykle w pobliżu) paczkomatów ze względu na przepełnienie ale zawsze była informacja do kiedy tam przesyłka będzie i ewentualnie kiedy zostanie przełożona do wcześniej wybranego.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@40325133  napisał(a):

Co się dzieje w momencie kiedy robiłam zwrot przez inpost. Widzę, że paczka dotarła do sprzedawcy, a sprzedawca ma problem z odnalezieniem paczki, a ja tym samym nie zwrócił mi pieniędzy.


To normalne w ostatnim tygodniu przed świętami, sam ma kilka przesyłek które do mnie dotarły mimo, że ich u mnie nie ma i codziennie kurier je donosi😁

oznacz moderatorów