anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Highlighted

Robot sprzątający opinie - proszę o pomoc w zakupie

#9 Pomysłodawca#

Witam proszę o pomoc w zakupie robota sprzątającego. Mój budżet to 1200 zł i zastanawiam się nad bardzo popularnymi na Allegro ILife, Xiaomi, Webber, Zarco lub podobne z tej samej półki cenowej. Jest tyle tego, że mózg paruje. Może ktoś ma lub kupował niedawno i podzieli się opinią. 

Highlighted

Odp.: Robot sprzątający opinie - proszę o pomoc w zakupie

#2 Obserwator#

Posiadam ilife. Nie narzekam sprawuje się b. dobrze. Posiada sterowanie telefonem przez Bluetooth. Niczego nie pomija przy odkurzaniu. Mozna zaprogramować go aby sprzątał kiedy jesteś poza domem. Sam sie ładuje. Jak na taką cenę to warto.

Highlighted

Odp.: Robot sprzątający opinie - proszę o pomoc w zakupie

#21 Demiurg#

Taki robot to chyba dobrze się sprawuje w niemal pustym wnętrzu, bo jeśli mamy normalnie umeblowany pokój, z różnymi zakamarkami, z podłogą częściowo przykrytą dywanem, to nie wyobrażam sobie aby to urządzenie dokładnie odkurzyło. Grubsze śmieci ze środka pomieszczenia może pozbiera, o ile ktoś dopuszcza do takiego zaśmiecenia, ale dokładne odkurzanie?

Highlighted

Odp.: Robot sprzątający opinie - proszę o pomoc w zakupie

#12 Orędownik#

@snikaorg Taki robot po moim wywiadzie z panem w sklepie EURO-AG to należy zwrócić uwagę żeby rolki były gumowe a nie plastikowe.Uważam że do umeblowanego pomieszczenia nie jest to idealne urządzenie. Iroboty to od serii 6 tak mają.