anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozłączenie tych samych ofert

balbinka0106
#7 Wielbiciel#

Dlaczego allegro bez mojej jak i zapewne wielu osób zgody sobie tak po prostu robi testy łączenia ofert zabierając mi opcje tego wyłącznie.

Przecież dana oferta i pod nią funkcje zobaczenia dla przykładu innych 20 takich samych ofert jest **piiip**yczna... nie dość że potrafi być tak że jest to oferta tego samego sklepu ale jedna promowana inna zwykła a na sam koniec podczas wyszukiwania nie klikając w okienko pokaż inne niby te same jestem narażona na zakup droższego produkty lub w gorszym serwisie czasu itp.

 

Jeśli przeglądam jakiś konkretny produkt, wyjdzie mi dla przykładu 400 ofert a w nich niech losowo będzie kolejne 100 z magicznym przyciskiem zobacz inne te same to co mam teraz w taki sposób przeglądać co gdzie kupić.

Najlepsze jest to że dany produkt przez allegro pokazany w taki sposób i mający opcje zobaczenia innych takich samych zawsze jako pierwszy nie jest pokazany najtańszy tylko dopiero go odnajdziemy klikając zobacz inne.

 

Całość jest na tyle **piiip**yczna że mi to wyłączyliście, nie mam opcji rozdzielenia ofert a jak się wyloguje z konta i nie będę zalogowana to już opcja takowa jest i powrót do normalności przy zakupach.

 

Nie mogę zrozumieć jak można takie pomysły wdrażać bez pytania o to użytkownika, wybierać sobie osoby losowo czyli są równi i równiejsi którzy z dnia na dzień mają utrudniony zakup i dalsze zakupy w tym serwisie... już nawet nie wspomnę jak można robić badania w opcjach których niby zmiana miała być coś polepszyć... przecież to Was uwstecznia i to ogromnie bo aktualnie robiac zakupy coś co trwało np. 5 minut teraz może trwać godzinę nim otworze każda z podstron i zweryfikuje gdzie kto co ma i za ile i czy wyślę to na czas jaki potrzebuje.

 

Jeśli ta opcja jest indywidualna to proszę by allegro mi włączyło ponownie rozdzielanie ofert bo jest to nie do przyjęcia i się na to nie godzę.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Rozpisałeś się i zajęło Mi trochę czasu na przeczytanie, więc krotko odpiszę- nie wyłączą.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nikt tego nie rozumie jak i wielu innych podobno ułatwiających zarówno zakupy jak i sprzedaż zmian. Ważne, że pomysłodawca premię zgarnął, realia korpo.  Do tego wielowariantowość leży i kwiczy, wystawianie ofert z katalogu to katorga, podawanie nie prawdziwych czasów dostawy i zwalanie winy na sprzedawców, przymusowe najgorsze formy dostawy i również zwalanie związanych z nimi problemów na sprzedawców. Cudny panel statystyk i związane z nimi bezsensowne tworzenie sporów sprzedających z kupującymi, podobnie z czarna listą.... Wszędzie zalew chińczyków, posty w stylu kupiłem z wysyłką z Polski, czemu mam odsyłać do Chin już nie dziwią... Kurierzy w smarcie też już chyba z kilkadziesiąt postów wkurzonych klientów było i nic... Wszystkie najważniejsze informacje o ofercie muszą być poukrywane po dziwnych zakładkach, a potem same nie porozumienia. Tu oferty są usuwane za tekst" w razie wątpliwości zapraszam do kontaktu przez zakładkę kontakt", do tego błędy w katalogu i potem zdziwienie, ze kupiłem co innego niż kupowałem xD. Można tak wylewać żale przez tydzień i co dzień kilka nowych rzeczy się dopisze, a oni i tak to maja gdzieś... 

oznacz moderatorów